April 24, 2024
Estonian

Vietnami Viisa Internetis Eesti Turistidele: Kõik, Mida Pead Teadma

Miks peaksid Eesti turistid kaaluma Vietnami kĂĽlastamist?

Vietnam, mis on tuntud oma rikkaliku ajaloo, elava kultuuri ja hingematvate maastike poolest, on muutunud üha populaarsemaks sihtkohaks turistide seas üle kogu maailma. Siin on mõned kaalukad põhjused, miks Eesti turistid peaksid kaaluma Vietnami külastamist:

 • Turvaline ja sõbralik keskkond: Ăśks peamisi põhjuseid, miks Eesti turistid peaksid kaaluma Vietnami kĂĽlastamist, on Vietnami turvalise ja kĂĽlalislahke riigi maine. Kohalikud elanikud on tuntud oma kĂĽlalislahkuse ja soojade naeratuste poolest, mis panevad reisijad end koduselt tundma.
 • Maitsvad toidud: Vietnami köök on kogu maailmas tuntud oma elavate maitsete ja mitmekesisuse poolest. Suussulavast tänavatoidust kuni peenete peenete söögielamusteni – Eesti turistid on valikuga hellitatud. Ă„rge jätke proovimata kuulsaid roogasid, nagu phở (nuudlisupp), bánh mì (Vietnami võileib) ja värskeid kevadrulle.
 • Taskukohasus: võrreldes paljude Euroopa sihtkohtadega pakub Vietnam suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Majutus, transport ja toitlustus on ĂĽldiselt soodsamad, võimaldades Eesti turistidel reisieelarvet veelgi venitada ja seal viibimise ajal rohkem kogeda.
 • Ilus ja kena ilm: Vietnami mitmekesine geograafia pakub hulgaliselt hingematvaid maastikke, sealhulgas vapustavaid randu, lopsakaid mägesid ja maalilisi riisipõlde. Lisaks on riigis troopiline kliima, soe temperatuur ja palju päikest aastaringselt. Ăśkskõik, kas otsite lõõgastust rannas või innukalt maapiirkonda avastama, parandab Vietnami meeldiv ilm teie reisikogemust.
 • Elav atmosfäär: elavatest linnadest nagu Hanoi ja Ho Chi Minh kuni võluvate linnadeni nagu Hoi An ja Da Lat – Vietnam on energiast ja elevust täis. Sukelduge elavasse tänavaelust, kĂĽlastage elavaid turge ja saage tunnistajaks traditsiooniliste ja kaasaegsete mõjutuste põnevale segule, mis kujundavad Vietnami dĂĽnaamilist kultuuri.

Kas Eesti turistidel on Vietnami sisenemiseks vaja viisat?

Jah, Eesti turistid peavad enne Vietnami väljasõitu saama viisa. Hea uudis on aga see, et Vietnami viisa hankimine on nüüd mugavam kui kunagi varem, tänu Vietnami viisa veebipõhisele (tuntud ka kui Vietnami e-Visa) süsteemile.

Elades Vietnami saatkonnast/konsulaadist kaugel, saavad Eesti turistid taotleda Vietnami viisat Internetis?

Absoluutselt! Eesti turistid ei pea enam pikki vahemaid sõitma ega tunde Vietnami saatkonnas või konsulaadis järjekorras ootama. Vietnami viisa veebisüsteemi abil saate viisat taotleda mugavalt oma kodus või kontoris.

See veebipõhine taotlemisprotsess säästab teie aega ja vaeva, välistades vajaduse füüsiliste külastuste järele. See võimaldab täita viisataotluse vormi, esitada nõutavad dokumendid ja sooritada vajalikud maksed veebis. Pärast kinnitamist saadetakse teie e-viisa teile e-posti teel, valmis printimiseks ja Vietnami saabumisel esitamiseks.

Mis kasu on Vietnami viisa Internetist Eesti turistidele?

Vietnami viisa veebisĂĽsteem pakub mitmeid spetsiaalselt Eesti turistidele kohandatud eeliseid:

 • Mugavus: Vietnami viisa taotlemine veebis on uskumatult mugav. Taotlusprotsessi saate lõpule viia igal ajal ja kõikjal, kus on Interneti-ĂĽhendus. See välistab vajaduse mitu korda saatkonda või konsulaati kĂĽlastada, võimaldades teil keskenduda oma reisi planeerimisele.
 • Säästab aega: Veebis Vietnami viisat taotledes saavad Eesti turistid säästa väärtuslikku aega. Protsess on sujuvam ja heakskiitmise aeg on tavaliselt kiirem võrreldes tavapäraste viisataotlustega. See tähendab, et saate viisa hankida ja reisikorraldusi teha hõlpsalt ja enesekindlalt.
 • Paindlikkus: Vietnami e-viisa kehtib kuni 90 päeva ĂĽhe või mitme sissepääsuga. See paindlikkus võimaldab Eesti turistidel oma reisi planeerida vastavalt oma eelistustele ja soovitud viibimisajale. Olenemata sellest, kas plaanite lĂĽhikest puhkust või pikemat Vietnami avastamist, on e-Visa teie jaoks kindel.
 • Laiaulatuslikud sisenemisvõimalused: Vietnamis on 13 lennujaama, 16 maismaapiiri väravat ja 13 merepiiri väravat, mis aktsepteerivad e-viisa omanikke. See lai valik sisenemispunkte pakub Eesti turistidele riiki sisenemisel ja sealt lahkumisel mugavust ja paindlikkust.

Ametlikud Vietnami e-viisa tasud Eesti turistidele:

Veebis Vietnami viisa hankimise ametlikud tasud, olenemata teie külastuse eesmärgist, on järgmised:

 • Ăśhekordne viisa, kehtib kuni 30 päeva: seda tĂĽĂĽpi viisa hind on 25 USA dollarit. See võimaldab teil Vietnami siseneda ĂĽhe korra ja seal viibida maksimaalselt 30 päeva.
 • Mitmekordne viisa, kehtib kuni 30 päeva: kui plaanite 30 päeva jooksul Vietnami mitu reisi teha, sobib see viisa teile. Mitmekordse viisa tasu on 50 USA dollarit.
 • Ăśhekordne viisa, kehtib kuni 90 päeva: Vietnamis pikemaks viibimiseks saate valida ĂĽhekordse viisa, mis võimaldab viibida kuni 90 päeva. Tasu jääb samaks kui 30-päevase ĂĽhekordse viisa puhul, mis on 25 USA dollarit.
 • Mitmekordne viisa, kehtib kuni 90 päeva: kui vajate mitut riiki sisenemist ja Vietnamis pikemat viibimist, on see viisa ideaalne. Kuni 90 päeva kehtiva mitmekordse viisa tasu on samuti 50 USA dollarit.

Pange tähele, et need tasud võivad muutuda ja enne viisataotluse esitamist on soovitatav kontrollida kehtivaid tariife.

Eesti turistide ühe- ja mitmekordse sissepääsu mõistmine:

NĂĽĂĽd, kus ametlikud tasud on teada, teeme selgeks, mis vahe on Eesti turistide ĂĽhekordsel ja mitmekordsel viisal.

 • ĂĽhekordne viisa võimaldab Vietnami siseneda ainult ĂĽks kord kehtivusaja jooksul. Kui olete Vietnamist lahkunud, muutub viisa kehtetuks ja kui kavatsete riiki uuesti siseneda, peate taotlema uue viisa.
 • Teisest kĂĽljest annab mitmekordne viisa teile paindlikkuse Vietnami sisenemiseks ja sealt lahkumiseks määratud kehtivusaja jooksul mitu korda. Seda tĂĽĂĽpi viisa sobib reisijatele, kes peavad oma viibimise ajal kĂĽlastama naaberriike või reisima sageli Vietnamisse ja sealt välja.

Eesti turistidele mõeldud raha tagastamise kord:

Oluline on märkida, et Vietnami viisatasud, nagu on märgitud valitsuse veebisaidil, ei kuulu igal juhul tagastamisele. See tähendab, et kui teie viisataotlus lükatakse tagasi, ei saa te makstud tasusid tagasi.

Viisa taotlemisel on ülioluline tagada, et kõik nõutavad dokumendid ja teave esitataks täpselt. Kõik vead või puuduvad dokumendid võivad viia viisa tagasilükkamiseni. Pettumuse ja rahalise kahju vältimiseks on soovitatav oma taotlus veelkord üle vaadata ja vajadusel abi otsida.

Lisaks, kui otsustate taotleda viisat agentuuri kaudu, pidage meeles, et tasud võivad olla kõrgemad kui ametlikud valitsuse määrad. Agentuurid pakuvad lisateenuseid ja tuge, mis on lisatasu eest. Oluline on seda arvesse võtta, kui otsustate, kas taotleda otse või agentuuri kaudu.

Vietnami viisa online Eesti turistidele: valitsuse veebisait vs. Lugupeetud agentuurid

Eesti turistidel on Vietnami viisa saamiseks kaks peamist võimalust: valitsuse veebisait ja mainekad asutused. Oluline on mõista nende kahe erinevusi. Uurime mõlema plusse ja miinuseid, aidates Eesti turistidel teha teadlikke otsuseid Vietnami viisa hankimise kohta veebis.

Valitsuse veebisait: tee-seda-ise

Valitsuse veebisait pakub Vietnami viisat taotlevatele Eesti turistidele madalamat tasu. Siiski on oluline märkida, et see valik ei sisalda tuge. Kui otsustate seda teed mööda minna, peate viisa taotlemise protsessis ise navigeerima. Kuigi see võib tunduda hirmutav, võib see olla elujõuline valik neile, kes eelistavad praktilist lähenemist ja kellel on eelnev kogemus viisataotlustega.

Valitsuse veebisaidi plussid:

 • Madalam tasu: Valitsuse veebileht pakub soodsat võimalust Eesti turistidele eelarvega.
 • Sõltumatus: kui olete kindel oma võimes taotlusprotsessiga iseseisvalt hakkama saada, võimaldab see valik teil oma viisataotluse ĂĽle täielikult kontrollida.

Valitsuse veebisaidi miinused:

 • Toetuse puudumine: valitsuse veebisait ei paku taotlusprotsessi ajal tuge ega abi. See võib olla keeruline, eriti esmakordsete taotlejate jaoks.
 • Aeganõudev: ilma professionaalse juhendamiseta võib viisataotlusprotsess võtta kauem aega, mis võib teie reisiplaane edasi lĂĽkata.

Tuntud agentuurid: professionaalne abi ja lisahĂĽved

Mainekad agentuurid nõuavad seevastu kõrgemaid tasusid, kuid pakuvad laialdast tuge kogu viisataotlusprotsessi vältel. Oma aastatepikkuse kogemuse ja teadmistega tunnevad nad süsteemi läbi ja lõhki, suurendades teie võimalusi viisa heakskiitmiseks ja õigeaegseks kohaletoimetamiseks. Uurime veebis Vietnami viisa jaoks maineka agentuuri valimise eeliseid.

Tuntud agentuuride plussid:

 • Eksperdid ja tugi: mainekates agentuurides on professionaalidest koosnev meeskond, kes on viisataotlusprotsessiga hästi kursis. Need pakuvad igakĂĽlgset tuge ja juhiseid, tagades sujuva ja probleemideta kogemuse.
 • Ajaefektiivsus: Tänu oma teadmistele ja sidemetele saavad mainekad agentuurid teie viisa taotlemist kiirendada, kui te seda kiiresti vajate. Tiheda reisigraafikuga Eesti turistidele võib see olla elupäästja.
 • Lisateenused: Lisaks viisaabile pakuvad mainekad agentuurid sageli väärtuslikke lisasid, nagu lennujaama vastutulemine, transfeer hotelli ja sisserände kiire vormistamine. Need teenused võivad teie ĂĽldist reisikogemust oluliselt parandada.

Tuntud agentuuride miinused:

 • Kõrgem hind: maineka agentuuri valimise peamine puudus on kõrgem tasu, mida nad kĂĽsivad. Siiski on oluline arvestada nende pakutava lisaväärtuse ja mugavusega.

Ă•ige valiku tegemine

Kui on vaja valida oma Vietnami viisa saamiseks valitsuse veebisaidi ja mainekate agentuuride vahel, sõltub see lõppkokkuvõttes teie isiklikest eelistustest ja prioriteetidest. Kui olete kindel, et suudate viisataotlusprotsessis iseseisvalt navigeerida ja soovite kulusid kokku hoida, võib valitsuse veebisait olla teie jaoks õige valik.

Teisest küljest, kui hindate professionaalset abi, ajasäästlikkust ja lisateenuseid, nagu lennujaama vastuvõtt ja kiirendatud immigratsioonivormistus, on hea mainega agentuurid õige tee. Nende pakutav meelerahu ja mugavus võivad muuta teie Vietnami reisikogemuse veelgi nauditavamaks.

Kui kaua võtab Eesti turistidel viisaloa saamine aega?

Eesti turistide puhul võtab viisa vormistamise protsess tavaliselt aega 3 kuni 5 tööpäeva. Siiski on oluline märkida, et kõrghooajal võib töötlemisaeg olla pikem. Seetõttu on soovitatav viisat aegsasti taotleda, et vältida viimase hetke viivitusi.

Samuti väärib märkimist, et Vietnami immigratsioon, kus teie viisataotlust töödeldakse, ei tööta laupäeviti, pühapäeviti, Vietnami rahvaste avaliku julgeoleku jõudude traditsioonilisel päeval (19. august) ja riiklikel pühadel. See tähendab, et kui teie viisataotlus langeb mõnele neist päevadest, siis seda menetletakse alles järgmisel tööpäeval.

RahvuspĂĽhad Vietnamis Eesti turistidele

Vietnami reisi planeerides on oluline olla teadlik riigis kehtivatest riiklikest pühadest. Järgmised on Vietnami peamised riiklikud pühad, mis võivad viisa menetlemise aega mõjutada:

 • Uusaastapäev (01. jaanuar): see on riigipĂĽha, mida tähistatakse uue aasta alguseks.
 • Tet Holiday: Tet Holiday, tuntud ka kui Vietnami Kuu-uusaasta, on Vietnami kõige olulisem puhkus. Tavaliselt langeb see jaanuari lõpust veebruari alguseni ja täpsed kuupäevad varieeruvad igal aastal.
 • Hung Kings’i mälestuspäev: seda pĂĽha tähistatakse kolmanda kuu 10. päeval ja sellega austatakse Hung Kingsi, keda peetakse Vietnami rahvuse asutajateks.
 • TaasĂĽhinemispäev (30. aprill): Selle päevaga tähistatakse Saigoni langemist, mis tähistab Vietnami sõja lõppu ning Põhja- ja Lõuna-Vietnami taasĂĽhendamist.
 • TööpĂĽha (01. mai): Töövarjupäev on ĂĽlemaailmne töötajate õiguste ja saavutuste tähistamine.
 • Rahvuspäev (02. september): Vietnami rahvuspĂĽhaga tähistatakse iseseisvuse väljakuulutamist Prantsuse koloniaalvõimust.

Nende riiklike pühade ajal võib Vietnami immigratsioon olla suletud, mis toob kaasa viivitusi viisade kinnitamise protsessis. Kui vajate nende pühade ajal viisat, on soovitatav abi otsida mainekast agentuurist, kes suudab pakkuda nõustamis- ja hinnapakkumisteenuseid.

Mida peaksid Eesti turistid Vietnami viisa veebis taotlemiseks valmistuma:

Vietnami viisa taotlemise protsessi alustamiseks veebis peavad Eesti turistid tagama järgmised dokumendid ja teabe:

 • Kehtiv pass: Veenduge, et teie Eesti passi kehtivusaeg on vähemalt 6 kuud alates Vietnami sisenemise kuupäevast. Lisaks veenduge, et teil oleks viisa tembeldamiseks vähemalt kaks tĂĽhja lehte.
 • Isikuandmed: esitage täpsed isikuandmed, sealhulgas oma täisnimi, sugu, sĂĽnniaeg, sĂĽnnikoht, passi number ja kodakondsus.
 • Kehtiv e-posti aadress: Hoidke käepärast kehtiv e-posti aadress, kuna seda kasutatakse teie viisa staatuse kinnitamiseks ja teavitamiseks. See e-kiri on ka teie e-viisa kättesaamise vahend.
 • Kehtiv krediit-/deebetkaart: Olge viisataotluse tasumiseks valmis kehtiva krediit- või deebetkaardiga. Aktsepteeritavad kaardid on Visa, MasterCard, JCB, Diners Club, American Express ja Union Pay.
 • Ajutine aadress Vietnamis: veenduge, et teil oleks Vietnamis ajutine aadress, näiteks teie kavandatud hotelli või majutuse andmed. Seda teavet nõutakse taotlusprotsessi ajal.
 • KĂĽlastuse eesmärk: täpsustage oma Vietnami kĂĽlastuse eesmärk, olgu selleks turism, töö, äri, õppimine või mõni muu asjakohane eesmärk. Pange tähele, et erinevatel eesmärkidel võib kontrollimiseks olla vaja täiendavaid dokumente.
 • Sisse- ja lahkumiskuupäevad: esitage oma Vietnami reisi planeeritud sisenemis- ja väljumiskuupäevad. Oluline on omada selget marsruuti, et vältida tĂĽsistusi viisa taotlemise protsessis.
 • Kavandatud sisenemis- ja väljumispunktid/lennujaamad: määrake Vietnami lennujaamad või sisenemis- ja väljumispunktid, mida kavatsete kasutada. Pidage meeles, et lennujaamades ei ole registreerimine vajalik, kuid teistesse sadamatesse on vaja eelnevalt registreeruda.
 • Praegune amet: lisage oma praeguse ameti andmed, sealhulgas ettevõtte nimi ja aadress ning kontaktnumber. See teave aitab kindlaks teha teie kĂĽlastuse eesmärgi ja annab täiendava kinnituse.

Mida peavad Eesti turistid Vietnami viisa taotlemiseks ĂĽles laadima:

Vietnami viisa taotlemiseks veebis peavad Eesti turistid ĂĽles laadima kaks olulist dokumenti:

1. Passiandmete lehe skannitud koopia:

Teie passiandmete lehe skaneeritud koopia on viisataotlusvormis esitatud teabe kontrollimiseks ülioluline. Siin on skannitud koopia nõuded.

 • Skannitud koopia peaks olema loetav, selge ja täislehekĂĽlge sisaldav, sealhulgas teie foto, isikuandmed ja ICAO read.
 • Veenduge, et skannitud koopia oleks PDF-, JPEG- või JPG-vormingus, et seda oleks lihtne esitada.
 • Selguse tagamiseks on soovitatav passist pildistamiseks kasutada nutitelefoni.

2. Hiljutine portreefoto:

Portreefoto on mõeldud teie identiteedi kinnitamiseks ja see peab täpselt kajastama teie praegust välimust. Siin on portreefoto nõuded:

 • Foto peaks olema passisuurune (4x6cm) ja tehtud hiljuti.
 • Peate vaatama neutraalse ilmega otse kaamerasse.
 • Vältige prillide või muude tarvikute kandmist, mis võivad teie nägu varjata.
 • Veenduge, et foto vastaks teie välimusele passis.

Kuidas taotleda Vietnami viisat veebis Eesti turistidele

Vietnami viisa taotlemine internetis Eesti turistidele on muutunud mugavaks ja tõhusaks protsessiks. Vietnami e-viisa saamiseks järgige neid samme:

1. samm: avage ametlik Vietnami e-viisa veebisait:

Taotlemisprotsessi alustamiseks külastage ametlikku Vietnami e-Visa veebisaiti. Veenduge, et kasutate oma isikuandmete kaitsmiseks turvalist ja usaldusväärset Interneti-ühendust.

 2. samm: täitke taotlusvorm:

Täitke taotlusvorm täpse ja ajakohase teabega. Enne jätkamist kontrollige veelkord kõiki sisestusi vigade suhtes.

 3. samm: laadige ĂĽles nõutavad dokumendid.

Laadige üles vajalike dokumentide skannitud koopiad, sealhulgas oma passi bioleht, passifoto ja kõik lisadokumendid, mis põhinevad teie külastuse eesmärgil.

 4. samm: vaadake ĂĽle ja sooritage makse.

Vaadake üle kõik taotlusvormis esitatud andmed ja veenduge, et need ühtivad tõendavate dokumentidega. Jätkake makse sooritamist kehtiva krediit- või deebetkaardiga.

 5. samm: saate kinnituse ja kontrollige viisa olekut.

Pärast edukat maksmist saate kinnitusmeili koos taotluse ID-ga. Kasutage seda ID-d oma viisa staatuse kontrollimiseks ametlikul Vietnami e-Visa veebisaidil. Töötlemisaeg võtab tavaliselt umbes kolm tööpäeva.

 6. samm: e-viisa vastuvõtmine ja printimine.

Pärast kinnitamist saate oma e-viisa e-posti teel. Printige e-viisa välja ja hoidke seda koos reisidokumentidega. E-viisa on vajalik sisserände vormistamiseks Vietnami saabumisel.

Kuidas kontrollida Vietnami e-viisa staatust Eesti turistidele:

Kui olete oma Vietnami viisataotluse veebis edukalt esitanud, võib teil olla uudishimulik teada oma e-viisa olekut. Viisa staatuse kontrollimiseks järgige neid lihtsaid samme:

 • KĂĽlastage Vietnami immigratsiooniosakonna ametlikku veebisaiti.
 • Otsige veebisaidilt jaotist “Kontrolli olekut” või “Kontrolli e-viisat”.
 • Sisestage nõutavad andmed, nagu passi number ja taotluse kood.
 • Klõpsake nuppu “Kontrolli olekut”.
 • Veebisaidil kuvatakse teie Vietnami e-viisa olek olenemata sellest, kas see on heaks kiidetud, ootel või tagasi lĂĽkatud.

Eesti turistide viisataotluste edukuse tõstmine:

Valitsuse hindamiskriteeriumide ja heakskiitmise ebakindluse tõttu on oluline mõista saadaolevaid võimalusi viisataotluste edukuse suurendamiseks. Uurime võimalusi Vietnami viisataotluste edukuse suurendamiseks Eesti turistide jaoks:

 • Vaadake taotluse esitamise nõuded põhjalikult ĂĽle: Enne Vietnami viisataotluse veebis esitamist on ĂĽlioluline tutvuda Eesti turistidele kehtivate spetsiifiliste nõuetega. Veenduge, et teil oleks kõik vajalikud dokumendid, sealhulgas kehtiv pass, passisuurused fotod ja reisikorraldust tõendav dokument.
 • Täpne ja täielik teave: pöörake tähelepanelikult tähelepanu viisataotlusvormis esitatud ĂĽksikasjadele. Täitke kõik nõutavad väljad täpselt, tagades, et pole vigu ega vastuolusid. Mis tahes ebatäpsus või puuduv teave võib põhjustada viivitusi või teie taotluse tagasilĂĽkkamist.
 • Vaadake põhjalikult ĂĽle ja kontrollige veel kord: enne taotluse esitamist vaadake ĂĽle kogu esitatud teave. Kontrollige veelkord vigade, puuduva teabe või vastuolude suhtes. Kui võtate aega oma taotluse täpsuse ja täielikkuse tagamiseks, parandate oluliselt teie heakskiitmise võimalusi.
 • Otsige abi mainekatelt agentuuridelt: Eduka viisataotluse esitamise tõenäosuse suurendamiseks kaaluge Vietnami viisateenustele spetsialiseerunud maineka agentuuri palkamist. Nendel agentuuridel on laialdased teadmised kohalikest reeglitest ja määrustest, mis tagab, et teie taotlus vastab vajalikele kriteeriumidele. Oma teadmistega saavad nad teid protsessis juhendada, muutes selle lihtsamaks ja tõhusamaks.

Probleemideta viisa kinnitamine Eesti turistidele:

Eesti turistidele, kes otsivad probleemivaba võimalust Vietnami viisa hankimiseks, on parim viis pöörduda usaldusväärse agentuuri poole. Need asutused tunnevad põhjalikult viisamenetlust ja saavad turiste kogu taotlemismenetluse jooksul juhendada. Nende teenuseid kasutades saavad Eesti turistid nautida järgmisi eeliseid:

 • Lihtsustatud vormid: viisataotlusvormide täitmine võib olla segane ja aeganõudev. Agentuurid pakuvad aga lihtsustatud vorme, mis juhivad taotlejad samm-sammult protsessi läbi, tagades täpsuse ja minimeerides vigu.
 • Lihtne dokumentide ĂĽleslaadimine: tõendavate dokumentide ĂĽleslaadimine on viisa taotlemise protsessi oluline osa. Agentuurid pakuvad kasutajasõbralikku platvormi, mis võimaldab Eesti turistidel oma dokumente hõlpsalt turvaliselt ĂĽles laadida, vältides oluliste paberitööde valesti paigutamise või kaotamise ohtu.
 • Sõbralik tugi: agentuurid on uhked suurepärase klienditoe pakkumise ĂĽle. Eesti turistid saavad nende abile loota kogu kandideerimisprotsessi vältel, vastates kõikidele kĂĽsimustele või muredele kiiresti.
 • Garanteeritud heakskiit: Usaldades viisataotluse mainekale agentuurile, võivad Eesti turistid olla kindlad, teades, et nende võimalus viisa heakskiitmiseks on oluliselt suurem. Agentuurid tunnevad põhjalikult kohalikke eeskirju ja eeskirju, tagades, et kõik taotlused vastavad heakskiitmiseks vajalikele kriteeriumidele.

Kiirviisa saamine Vietnami Eesti turistidele:

Reisiplaanid võivad vahel järsult muutuda, jättes Eesti turistid kiiremas korras Vietnami viisat vajama. Sellistel juhtudel pakuvad agentuurid nende ajatundlike olukordade lahendamiseks kiirteenuseid. Eesti turistid saavad valida järgmiste võimaluste vahel:

 • Sama päeva viisa: neile, kes vajavad kohest viisat, saavad agentuurid protsessi kiirendada ja viisa väljastada samal päeval. See valik sobib ideaalselt viimase hetke reisiplaanide jaoks, tagades sujuva reisi ilma viivitusteta.
 • 4-tunnine viisa: Kui aega lubab, saavad Eesti turistid valida 4-tunnise viisateenuse. See võimaldab kiiret pöördumist, andes vajaliku viisa mõne tunni jooksul.
 • 2-tunnine viisa: Kõige pakilisematel juhtudel pakuvad agentuurid 2-tunnist viisateenust. See kiirendatud valik sobib suurepäraselt ettenägematuteks olukordadeks, kus aeg on ĂĽlioluline.

Mida teha pärast viisa kinnituse saamist? Mugav kontrollnimekiri Eesti turistidele

Õnnitleme viisa heakskiidu saamise puhul! Nüüd, kui olete Vietnami viisa veebis edukalt hankinud, peate enne reisi tegema mõned olulised asjad:

 • Kontrollige oma viisat: vaadake oma viisa hoolikalt ĂĽle, et veenduda, et selles pole vigu. Kõik lahknevused võivad Vietnami saabumisel põhjustada komplikatsioone. Oluline on omada täpset ja kehtivat viisadokumentatsiooni.
 • Prindige viisa koopia: Vietnami saabumisel on viisa prinditud koopia omamine kohustuslik. Hoidke seda kindlasti kogu reisi vältel endaga kaasas. Seda dokumenti nõutakse sisserände kontrollpunktis, seega on fĂĽĂĽsilise koopia omamine ĂĽlioluline.
 • Tutvuge viisaeeskirjadega: Võtke aega Vietnami viisaeeskirjade ja -nõuete mõistmiseks. See hõlmab lubatud viibimise kestust, viisa pikendamise võimalusi ja kõiki teie viisatĂĽĂĽbiga seotud eritingimusi. Hästi kursis olemine tagab probleemideta reisikogemuse.
 • Valmistage ette täiendavad reisidokumendid: Hoidke kõik oma reisidokumendid, sealhulgas pass, viisa, lennupiletid ja majutuse broneeringud, organiseeritult ja hõlpsasti juurdepääsetavatena. Kui kõik on korras, säästate reisi ajal aega ja stressi.
 • Kavandage oma teekond: kasutage reisile eelnevat aega, et planeerida oma teekond Vietnamis. Uurige populaarseid turismiatraktsioone, kohalikke tavasid ja kööki, mida tuleb proovida. Kui teil on hästi läbimõeldud plaan, saate sellel kaunil maal veedetud ajast maksimaalselt ära kasutada.

Populaarseimad kĂĽsimused Eesti turistidele, kes taotlesid Vietnami e-viisa valitsuse veebisaidi kaudu

Minu lend väljub varsti, kuid minu Vietnami e-viisa staatust töödeldakse. Kas on mõni teenus selle kiirustamiseks või kiirendamiseks?

Mõistame, et ettenägematud asjaolud võivad mõnikord viia viimase hetke reisiplaanideni. Kui leiate end olukorrast, kus teie Vietnami e-viisat alles vormistatakse ja teie lend on kohe käes, on lahendus olemas. Soovitame abi saamiseks võtta ühendust maineka agentuuriga või võtta ühendust e-posti aadressil info@vietnamimigration.org. Nad võivad teie e-viisa taotlemist kiirendada, tagades, et jõuate õigeaegselt lennule. Pidage meeles, et selle teenuse eest võidakse nõuda lisatasu.

Esitasin oma e-viisa taotluse jaoks vale teabe. Kas on mõni teenus selle parandamiseks?

Vigu juhtub ja kui mõistate, et olete oma e-viisataotluses esitanud valeandmeid, ärge paanitsege. Eesti turistid võivad vigase teabe parandamiseks abi otsida mainekast agentuurist või meilida info@vietnamimmigration.org. On ülioluline tagada, et kõik teie e-viisa taotluse üksikasjad oleksid täpsed, et vältida probleeme Vietnami reisi ajal. Pange tähele, et teie taotluses esitatud teabe muutmise või parandamisega võib kaasneda tasu.

Soovin muuta oma e-viisa taotlust. Kas on mõni teenus selle redigeerimiseks?

Kui olete e-viisa taotluse esitanud ja hiljem mõistate, et peate selles muudatusi tegema, ärge muretsege. Eesti turistid võivad oma e-viisa taotluse muutmiseks pöörduda maineka agentuuri poole või e-posti aadressil info@vietnamimmigration.org. Vietnami reisimise ajal ebamugavuste vältimiseks on oluline esitada õige ja ajakohastatud teave. Kuid pidage meeles, et redigeerimisteenusega võivad kaasneda tasud.

Saabun varem kui e-viisa taotlusel märgitud saabumiskuupäev. Kas saabumiskuupäeva muutmiseks on mõni teenus?

Mõnel juhul võivad reisiplaanid muutuda ja võite jõuda Vietnami varem kui teie e-viisataotluses märgitud kuupäev. Kui see juhtub Eesti turistidega, soovitame pöörduda abi saamiseks maineka agentuuri poole või võtta ühendust aadressil info@vietnamimmigration.org, et taotleda saabumiskuupäeva muutmist. Oluline on teavitada vastavaid ametiasutusi oma uuendatud reisiplaanidest, et vältida probleeme saabumisel. Pange tähele, et e-viisa saabumiskuupäeva muutmisega võivad kaasneda tasud.

Sisenen Vietnami muu sadama kaudu kui e-viisa taotluses. Kas sisestuspordi parandamiseks on mõni teenus?

Mõnikord võib ettenägematute asjaolude tõttu tekkida vajadus muuta Vietnami sisenemise sadamat. Kui olete Eesti turist ja peate Vietnami sisenema muu sadama kaudu, kui teie e-viisataotluses märgitud, soovitame abi saamiseks pöörduda mõne maineka agentuuri poole või pöörduda abi saamiseks aadressile info@vietnamimmigration.org. Nad võivad teid juhendada sisestuspordi parandamiseks vajalike sammude osas. Kuid pidage meeles, et teie e-viisa sisenemispordi parandamisega võivad kaasneda tasud.

Mida peaksin tegema teabe muutmiseks pärast e-viisa taotluse esitamist valitsuse veebisaidil?

Kui olete oma e-viisa taotluse valitsuse veebisaidi kaudu juba esitanud, kuid mõistate, et peate mõnda teavet muutma, ärge muretsege. Eesti turistid võivad oma e-viisataotluses muudatuste taotlemiseks abi otsida mainekast agentuurist või e-posti aadressil info@vietnamimmigration.org. Oluline on anda täpset ja ajakohast teavet, et vältida Vietnami reisi ajal tekkivaid komplikatsioone. Pange tähele, et teabe muutmine pärast e-viisa taotluse esitamist võib olla tasuline.

Järeldus:

Vietnami viisa taotlemine Internetis Eesti turistina ei pea olema heidutav ülesanne. Järgides ülalnimetatud näpunäiteid ja kasutades maineka viisaagentuuri teenuseid, saate oma taotluse edukuse määra märkimisväärselt suurendada. Need agentuurid pakuvad kiireloomuliste juhtumite jaoks probleemivaba kogemust, garanteeritud heakskiitu ja isegi kiirendatud viisatöötlust. Seega, ära lase viisa taotlemise protsessil oma reisiplaane takistada – asuge Vietnami reisile enesekindlalt ja südamerahuga.

PERHAPS YOU ARE INTERESTED IN

Traveling to Vietnam has become even more accessible and convenient for citizens of Eesti. As of August 15, 2023, Eesti nationals can now apply for a 90-day e-visa, thanks to the recent update made by the Vietnamese government.