May 14, 2024
Latvian

Vjetnamas Vīza Tiešsaistē Vācu Tūristiem: Viss, Kas Jums Jāzina

Kāpēc vācu tūristiem būtu jāapsver iespēja apmeklēt Vjetnamu?

Vjetnama piedāvā unikālu un neaizmirstamu pieredzi vācu tūristiem. Šeit ir tikai daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu apsvērt iespēju apmeklēt šo valdzinošo valsti:

 • Drošs un draudzīgs: Vjetnama ir pazīstama ar savu sirsnīgo viesmīlību un draudzīgajiem vietējiem iedzīvotājiem. Vācu tūristi var justies droši un gaidīti, pētot valsts rosīgās pilsētas, rāmos laukus un satriecošās piekrastes.
 • Garšīgi ēdieni: Vjetnamas virtuve ir slavena visā pasaulē ar daudzveidīgām garšām un svaigām sastāvdaļām. Vācu tūristi var ļauties kulinārijas piedzīvojumam, kas līdzinās nekam citam, sākot no ikoniskajiem pho un banh mi un beidzot ar garšīgiem jūras velšu ēdieniem.
 • Pieejama cena: salīdzinājumā ar citiem populāriem tūrisma galamērķiem Vjetnama piedāvā lielisku cenas un kvalitātes attiecību. Vācu tūristi var baudīt ērtas naktsmītnes, gardas maltītes un aizraujošas aktivitātes, nepārkāpjot banku.
 • Skaisti un jauki laikapstākļi: Vjetnama lepojas ar gleznainām ainavām, sākot no lieliskā Halongas līča līdz leknajai Mekongas deltai. Pateicoties tropiskajam klimatam, vācu tūristi var baudīt saulainu laiku visu gadu, padarot to par ideālu galamērķi āra aktivitātēm.
 • Dzīvīga kultūra: Vjetnama ir valsts ar bagātīgu kultūras mantojumu. Vācu tūristi var iegremdēties tradicionālajos festivālos, apmeklēt senos tempļus un liecināt par unikālo vecā un jaunā sajaukumu rosīgajās pilsētās.

Vai vācu tūristiem ir nepieciešama ieceļošanas vīza, lai iebrauktu Vjetnamā?

Jā, vācu tūristiem ir nepieciešama vīza, lai ieceļotu Vjetnamā. Tomēr ir labas ziņas – vācu tūristi ir atbrīvoti no vīzas uz 45 dienām. Tas nozīmē, ka viņi var bez problēmām apmeklēt Vjetnamu līdz 45 dienām bez nepieciešamības pieteikties vīzai.

Ja vācu tūristi plāno uzturēties Vjetnamā ilgāk par 45 dienām, viņiem pirms došanās uz Vjetnamu jāpiesakās vīzai. To var izdarīt, izmantojot Vjetnamas vīzu tiešsaistē, kas pazīstama arī kā Vjetnamas e-Visa.

Vai vācu tūristi, dzīvojot tālu no Vjetnamas vēstniecības/konsulāta, var pieteikties Vjetnamas vīzai tiešsaistē?

Pilnīgi noteikti! Vjetnamas vīza tiešsaistē ir padarījusi vīzas pieteikuma procesu daudz ērtāku Vācijas tūristiem. Neatkarīgi no viņu atrašanās vietas, neatkarīgi no tā, vai viņi dzīvo tālu no Vjetnamas vēstniecības vai konsulāta, vācu tūristi tagad var pieteikties Vjetnamas vīzai tiešsaistē, atrodoties mājās vai birojā.

Vairs nav garu rindu vai garlaicīgas dokumentu kārtošanas. Tikai ar dažiem klikšķiem Vācijas tūristi var aizpildīt tiešsaistes pieteikuma veidlapu, iesniegt nepieciešamos dokumentus un dažu darba dienu laikā saņemt e-vīzu pa e-pastu.

Kādas priekšrocības Vācijas tūristiem sniedz Vjetnamas vīza tiešsaistē?

Vjetnamas vīza tiešsaistē piedāvā vairākas priekšrocības Vācijas tūristiem:

 • Ērtības: Vjetnamas vīza tiešsaistē novērš nepieciešamību Vācijas tūristiem personīgi apmeklēt Vjetnamas vēstniecību vai konsulātu. Viņi var ietaupīt laiku un pūles, piesakoties vīzai no jebkuras vietas pasaulē.
 • Elastība: Vjetnamas e-vīza ļauj vācu tūristiem uzturēties Vjetnamā līdz 90 dienām, veicot vienu vai vairākas ieceļošanas reizes. Tas viņiem nodrošina elastību, lai savā tempā izpētītu dažādus valsts reģionus.
 • Vienkārša ieceļošana: izmantojot Vjetnamas e-vīzu, vācu tūristi var ērti iebraukt Vjetnamā un izkļūt no tās, izmantojot 13 lidostas, 16 sauszemes robežas vārtus un 13 jūras robežas vārtus. Tas viņiem ļauj izvēlēties ērtāko un piemērotāko ieejas punktu savam ceļojuma maršrutam.
 • Laika taupīšana: Vjetnamas vīzas tiešsaistes pieteikšanās process ir ātrs un vienkāršs. Vācijas tūristi var izvairīties no ilgiem apstrādes laikiem un saņemt e-vīzu dažu darba dienu laikā, ļaujot viņiem viegli plānot savu ceļojumu.

Oficiālās Vjetnamas e-vīzu maksas Vācijas tūristiem

Vjetnamas vīzas nodevas vācu tūristiem ir šādas:

 • Vienreizējās ieceļošanas vīza (derīga līdz 30 dienām): Vienreizējās ieceļošanas vīzas cena ir 25 ASV dolāri. Šī vīza ļauj uzturēties Vjetnamā ne ilgāk kā 30 dienas no ieceļošanas datuma. Neatkarīgi no tā, vai ceļojat atpūtas vai biznesa nolūkos, šī vīzas iespēja ir piemērota īstermiņa uzturēšanās laikam.
 • Daudzkārtējās ieceļošanas vīza (derīga līdz 30 dienām): Ja plānojat ieceļot Vjetnamā un izkļūt no tās vairākas reizes 30 dienu periodā, daudzkārtējā ieceļošanas vīza ir jums piemērotākā izvēle. Šīs vīzas cena ir 50 ASV dolāri, kas piedāvā elastību, lai izpētītu dažādus Vjetnamas reģionus vai iesaistītos uzņēmējdarbībā, kas prasa vairākus apmeklējumus.
 • Vienreizējās ieceļošanas vīza (derīga līdz 90 dienām): Vācijas tūristiem, kuri vēlas pagarināt savu uzturēšanos Vjetnamā, ir pieejama vienreizējās ieceļošanas vīza, kas derīga līdz 90 dienām. Šī vīza maksā 25 ASV dolārus, un tā ļauj izpētīt valsti nesteidzīgākā tempā, sniedzot pietiekami daudz laika, lai iegremdētu tās bagāto kultūru un skaistas ainavas.
 • Daudzkārtējās ieceļošanas vīza (derīga līdz 90 dienām): Daudzkārtējas ieceļošanas vīza ir pieejama arī Vācijas tūristiem, kuri plāno ilgāku uzturēšanos. Izmantojot šo vīzu, jūs varat iebraukt Vjetnamā un izkļūt no tās vairākas reizes 90 dienu laikā. Šīs vīzas cena ir 50 ASV dolāri, kas nodrošina jums brīvību ceļot valstī un ārpus tās pēc vajadzības.

Šīs maksas nosaka Vjetnamas valdība, un tās var mainīties. Tāpēc pirms vīzas pieteikuma iesniegšanas ir ļoti svarīgi pārbaudīt pašreizējās likmes.

Izpratne par vienreizējas un vairākkārtējas ieceļošanas vīzām Vācijas tūristiem

Vācu tūristiem ir svarīgi saprast atšķirību starp vienreizējās un daudzkārtējās ieceļošanas vīzām:

 • Vienreizējās ieceļošanas vīza: ar vienreizējās ieceļošanas vīzu Vācijas tūristi var ieceļot Vjetnamā vienu reizi norādītajā derīguma termiņā (līdz 30 vai 90 dienām, atkarībā no izvēlētā vīzas veida). Kad viņi atstāj valsti, vīza kļūst nederīga, un, ja viņi vēlas atkārtoti ieceļot Vjetnamā, viņiem būs jāpiesakās jaunai vīzai.
 • Daudzkārtējās ieceļošanas vīza: daudzkārtēja vīza ļauj Vācijas tūristiem ieceļot Vjetnamā un izceļot no tās vairākas reizes norādītajā derīguma termiņā (līdz 30 vai 90 dienām). Tas ir īpaši noderīgi ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā plāno izpētīt kaimiņvalstis un atgriezties Vjetnamā.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka neatkarīgi no vīzas veida kopējais uzturēšanās ilgums Vjetnamā nedrīkst pārsniegt vīzas derīguma termiņu.

Vjetnamas vīzas atmaksas politika Vācijas tūristiem

Diemžēl maksa par vīzu vācu tūristiem, kas piesakās Vjetnamas valdības oficiālajā tīmekļa vietnē, nav atmaksājama. Tas nozīmē, ka, ja jūsu vīzas pieteikums tiek noraidīts kāda iemesla dēļ, jūs nevarēsit saņemt atmaksu. Ir ļoti svarīgi nodrošināt, lai visi nepieciešamie dokumenti un informācija tiktu sniegta precīzi, lai samazinātu noraidījuma iespējamību.

Tomēr ir vērts pieminēt, ka, ja izvēlaties pieteikties vīzai, izmantojot aģentūru, maksa var būt augstāka. Šādos gadījumos aģentūrai būs sava atmaksas politika, kas jums rūpīgi jāizskata pirms pieteikuma izskatīšanas.

Valdības vietne pret cienījamām aģentūrām: ko izvēlēties vācu tūristiem, lai ieceļotu Vjetnamā?

Kad runa ir par vīzas iegūšanu ceļošanai uz Vjetnamu, vācu tūristiem ir divas galvenās iespējas: valdības vietne vai cienījamas aģentūras. Abām iespējām ir savi plusi un mīnusi, un mēs izpētīsim, kura no tām ir labākā izvēle vācu tūristiem. Nirsim iekšā!

1. Valdības vietne

Valdības vietne piedāvā zemāku maksu par vīzu pieteikumiem, padarot to par pievilcīgu izvēli ceļotājiem, kas apzinās budžetu. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka valdības vietne darbojas pēc principa “dari pats”. Tas nozīmē, ka jūs būsit atbildīgs par pieteikšanās procesa pabeigšanu un turpmāko nepieciešamo atbalstu.

Valdības vietnes plusi:

 • Zemāka maksa par vīzu pieteikumiem

Valdības vietnes mīnusi:

 • Nav sniegts atbalsts vai palīdzība
 • Pieteikšanās process ir jāpabeidz pašam

2. Cienījamas aģentūras

No otras puses, cienījamas aģentūras iekasē lielāku maksu par saviem pakalpojumiem, bet nodrošina visaptverošu paketi, kas rūpējas par jūsu vīzas pieteikumu no sākuma līdz beigām. Pateicoties daudzu gadu pieredzei šajā nozarē, šīs aģentūras pārzina vīzu pieteikšanas procesu, palielinot jūsu iespējas saņemt apstiprinājumu un nodrošināt savlaicīgu vīzu piegādi. Turklāt tie piedāvā ātru tiešsaistes atbalstu, lai atrisinātu visus jūsu jautājumus vai problēmas.

Cienījamu aģentūru plusi:

 • Profesionāla palīdzība visā vīzas pieteikuma procesā
 • Palielinātas vīzas apstiprināšanas iespējas
 • Savlaicīga vīzas piegāde
 • Ātrs tiešsaistes atbalsts, ja rodas jautājumi vai bažas

Bet tas vēl nav viss! Cienījamas aģentūras sniedz papildu pakalpojumus, kas uzlabo jūsu ceļojumu pieredzi.

3. Cienījamu aģentūru piedāvātie papildu pakalpojumi

 • Paātrināts vīzu pakalpojums: ja jums steidzami nepieciešama vīza, cienījamās aģentūras piedāvā risinājumu. Viņi piedāvā paātrinātu pakalpojumu, kas paātrina jūsu vīzas pieteikumu, nodrošinot to pēc iespējas īsākā laikā.
 • Imigrācijas noskaidrošanas palīdzība: Ierašanās ārvalstu lidostā dažkārt var būt nepārvarama, it īpaši, ja saskaras ar garām imigrācijas rindām. Cienījamas aģentūras saprot šīs bažas un piedāvā pakalpojumu, kas paātrinās jūsu imigrācijas atļauju, ļaujot jums apiet rindas un bez problēmām iekļūt Vjetnamā.
 • Saņemšana un transfērs no lidostas: lai padarītu jūsu ierašanos vēl ērtāku, cienījamas aģentūras nodrošina sagaidīšanas un transfēra pakalpojumus no lidostas. Tas nodrošina netraucētu pāreju no lidostas uz viesnīcu, ietaupot jūsu laiku un pūles.

Ko izvēlēties vācu tūristiem, lai ieceļotu Vjetnamā?

Izvēloties starp valdības vietni un cienījamiem aģentūrām, lai iegūtu vīzu uz Vjetnamu, vācu tūristiem ir jāizsver katras iespējas plusi un mīnusi. Lai gan valdības vietne piedāvā zemāku maksu, tai trūkst atbalsta un palīdzības. No otras puses, cienījamas aģentūras sniedz profesionālu palīdzību visā vīzas pieteikšanās procesā, palielinot jūsu apstiprināšanas iespējas un nodrošinot savlaicīgu vīzas piegādi. Tie piedāvā arī papildu pakalpojumus, piemēram, paātrināto vīzu pakalpojumu, palīdzību imigrācijas noformēšanā, kā arī sagaidīšanu un transfēru no lidostas. Galu galā izvēle ir atkarīga no jūsu prioritātēm un vēlmēm.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai vācu tūristi saņemtu vīzas apstiprinājumu?

Kā Vācijas tūristam ir svarīgi zināt, ka Vjetnamas vīzas apstrādes laiks parasti ir no 3 līdz 5 darba dienām. Tomēr sezonas laikā tas var aizņemt nedaudz ilgāku laiku. Ir ļoti svarīgi izplānot savu ceļojumu laikus, lai nodrošinātu vienmērīgu vīzas pieteikuma procesu.

Ir arī vērts atzīmēt, ka Vjetnamas imigrācija, kurā tiks apstrādāts jūsu vīzas pieteikums, nedarbojas sestdienās, svētdienās, Vjetnamas Tautas sabiedriskās drošības spēku tradicionālajā dienā (19. augustā) un valsts svētku dienās.

Valsts svētki Vjetnamā, kas jāņem vērā vācu tūristiem

Runājot par brīvdienām, apskatīsim valsts svētkus Vjetnamā, kas vācu tūristiem būtu jāņem vērā.

 • Jaungada diena (01. janvāris) — šie svētki tiek svinēti visā pasaulē, un tie iezīmē jaunā gada sākumu. Tas ir laiks, kad cilvēki pulcējas, lai svinētu svētkus un pieņemtu lēmumus par nākamo gadu.
 • Tet Holiday — pazīstams arī kā Vjetnamas Mēness Jaunais gads, Tet ir vissvarīgākie svētki Vjetnamā. Tas parasti iekrīt janvāra beigās vai februāra sākumā, un to svin ar ģimenes salidojumiem, svētkiem un dažādām kultūras aktivitātēm.
 • Hung Kings piemiņas diena — šie svētki tiek atzīmēti trešā Mēness mēneša 10. dienā, un tiek godināti leģendārie vjetnamiešu nācijas dibinātāji — pakārtie karaļi. Šis ir laiks, kad jāizsaka cieņa un jāatceras viņu ieguldījums.
 • Atkalapvienošanās diena (30. aprīlis) — šie svētki atzīmē Saigonas krišanu un Vjetnamas kara beigas. Tā ir nacionālā lepnuma un piemiņas diena.
 • Darba svētki (01. maijs) — šie svētki tiek atzīmēti visā pasaulē, un tie apliecina darbinieku ieguldījumu sabiedrībā un uzsver darba tiesību nozīmi.
 • Valsts diena (02. septembris) — Šajos svētkos tiek pieminēta diena, kad Vjetnama pasludināja savu neatkarību no Francijas koloniālās varas. Tā ir nacionālā lepnuma un svētku diena.

Paātrināti vīzu pakalpojumi steidzamiem ceļojumiem Vācijas tūristiem

Dažos gadījumos jums var būt nepieciešama steidzama vīza uz Vjetnamu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir pēdējā brīža ceļojuma vai neparedzētu apstākļu dēļ, aģentūras var palīdzēt paātrināt procesu. Vācijas tūristiem ir pieejamas šādas iespējas:

 • Vizas uz vienu dienu: ja jums steidzami nepieciešama vīza, aģentūras var paātrināt jūsu pieteikumu, lai saņemtu vīzu tajā pašā dienā. Šī iespēja ir ideāli piemērota ceļotājiem ar tūlītējiem ceļojuma plāniem vai pēdējā brīža izmaiņām.
 • 4 stundu vīza: nedaudz mazāk steidzamās situācijās aģentūras var apstrādāt jūsu vīzas pieteikumu četru stundu laikā. Šis paātrinātais pakalpojums nodrošina, ka vīza tiek saņemta nekavējoties, nodrošinot jums sirdsmieru un izvairoties no nevajadzīgas kavēšanās.
 • 2 stundu vīza: viskritiskākajos scenārijos aģentūras var paātrināt jūsu vīzas pieteikumu tikai divās stundās. Šis zibens ātrais pakalpojums nodrošina, ka varat ātri iegūt vīzu un netraucēti turpināt ceļojuma plānus.

Izmantojot šos paātrinātos vīzu pakalpojumus, vācu tūristi var efektīvi iegūt vīzas uz Vjetnamu pat steidzamās situācijās.

Kam vācu tūristiem būtu jāsagatavojas, lai tiešsaistē pieteiktos Vjetnamas vīzai?

Lai nodrošinātu raitu un veiksmīgu vīzu pieteikumu procesu, Vācijas tūristiem, kuri plāno apmeklēt Vjetnamu, ir jāsagatavo šādi dokumenti un informācija:

 • Derīga pase: nodrošiniet, lai jūsu Vācijas pase būtu derīga vismaz sešus mēnešus no plānotās ieceļošanas Vjetnamā datuma. Turklāt pārliecinieties, ka jums ir vismaz divas tukšas lapas vīzas apzīmogošanai.
 • Personas informācija: precīzi ievadiet savu personas informāciju, tostarp pilnu vārdu, dzimumu, dzimšanas datumu, dzimšanas vietu, pases numuru un valstspiederību. Ir ļoti svarīgi sniegt pareizu informāciju, lai izvairītos no sarežģījumiem pieteikšanās procesā.
 • Derīga e-pasta adrese: norādiet derīgu e-pasta adresi, lai saņemtu apstiprinājumu un paziņojumus par vīzas statusu. Tādējādi jūs tiksiet informēts visā pieteikšanās procesā.
 • Derīga kredītkarte/debetkarte: glabājiet derīgu kredītkarti/debetkarti, lai veiktu maksājumus tiešsaistē. Pieņemtās kartes ir Visa, Mastercard, JCB, Diners Club, American Express un Union Pay.
 • Pagaidu adrese Vjetnamā: norādiet plānotās viesnīcas vai naktsmītnes adresi Vjetnamā. Tas ļauj iestādēm izsekot jūsu atrašanās vietai jūsu uzturēšanās laikā.
 • Apmeklējuma mērķis: norādiet apmeklējuma mērķi — tūrisms, uzņēmējdarbība, darbs vai mācības. Ir svarīgi ņemt vērā, ka citiem mērķiem, nevis tūrismam, pārbaudei var būt nepieciešama papildu dokumentācija.
 • Plānotie ieceļošanas un izceļošanas datumi: skaidri norādiet paredzētās ieceļošanas un izbraukšanas datumus no Vjetnamas. Šī informācija palīdzēs iestādēm plānot un uzraudzīt jūsu uzturēšanos.
 • Paredzētie ieceļošanas un izceļošanas punkti/lidostas: norādiet konkrētus iebraukšanas un izbraukšanas punktus vai lidostas, ko plānojat izmantot, ieceļojot Vjetnamā vai izbraucot no tās. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums jāiebrauc Vjetnamā caur ostu, kas reģistrēta pieteikšanās procesa laikā, izņemot lidostas.
 • Pašreizējā nodarbošanās: sniedziet informāciju par savu pašreizējo profesiju, tostarp sava uzņēmuma nosaukumu un adresi. Turklāt verifikācijas nolūkos iekļaujiet sava uzņēmuma tālruņa numuru.

Kas vācu tūristiem ir jāaugšupielādē Vjetnamas vīzas tiešsaistes pieteikumam?

Piesakoties Vjetnamas vīzai tiešsaistē, vācu tūristiem ir jāaugšupielādē divi svarīgi dokumenti: skenēta pases datu lapas kopija un nesen uzņemts portreta fotoattēls.

1. Pases datu lapas skenēta kopija:

Lai pārbaudītu vīzas pieteikuma veidlapā sniegto informāciju, ir nepieciešama skaidra un salasāma skenēta pases datu lapas kopija. Skenētajā kopijā ir jāietver visa lapa ar fotoattēlu, personas informācija un ICAO līnijas. Tālāk ir norādītas prasības skenētajai kopijai.

 • Pārliecinieties, vai skenējums ir skaidrs un salasāms.
 • Ir jābūt redzamai visai lapai, ieskaitot visus četrus stūrus.
 • Fotoattēlam, personas informācijai un ICAO līnijām ir jābūt skaidri redzamām un neaizsegtām.
 • Pases datu lapai jābūt krāsainai, un tai nedrīkst būt beidzies derīguma termiņš.

2. Prasības portreta fotoattēlam:

Lai apstiprinātu jūsu identitāti, ir nepieciešams nesen uzņemts pases izmēra fotoattēls, kura izmēri ir 4 x 6 cm. Fotoattēlam ir jāatbilst jūsu pašreizējam izskatam, un tam ir jāatbilst pasē norādītajai personai. Šeit ir portreta fotoattēlu prasības:

 • Pretendentam ir jāskatās tieši kamerā ar neitrālu sejas izteiksmi.
 • Fotoattēlam jābūt uzņemtam uz balta vai gaiša fona.
 • Pretendents nedrīkst valkāt brilles vai jebkādas galvassegas, kas aizsedz seju.
 • Fotoattēlam jābūt krāsainam un augstas izšķirtspējas.
 • Fotogrāfijas izmēriem jābūt 4x6cm.
 • Fotoattēlam ir jābūt skaidram un labi apgaismotam, bez ēnām vai atspīdumiem.

Kā pieteikties Vjetnamas vīzai tiešsaistē Vācijas tūristiem?

Tagad, kad esat savācis visu nepieciešamo informāciju un dokumentus, ir pienācis laiks pieteikties savai Vjetnamas e-vīzai. Veiciet šīs vienkāršās darbības:

 • Apmeklējiet oficiālo vietni: dodieties uz oficiālo Vjetnamas e-vīzu vietni un atrodiet pieteikuma veidlapu. Precīzi aizpildiet nepieciešamo personas informāciju, nodrošinot, ka nav kļūdu vai neatbilstību.
 • Augšupielādējiet nepieciešamos dokumentus: augšupielādējiet skenētas pases kopijas un nesen uzņemtu pases izmēra fotoattēlu. Pārliecinieties, vai šie dokumenti ir skaidri un atbilst noteiktajām prasībām.
 • Samaksājiet vīzas nodevu: pārejiet uz maksājumu sadaļu un izmantojiet savu derīgo kredītkarti/debetkarti, lai samaksātu par vīzu. Maksa var atšķirties atkarībā no jūsu uzturēšanās ilguma un apmeklējuma mērķa.
 • Pārskatīt un iesniegt: pirms pieteikuma pabeigšanas rūpīgi pārskatiet visu sniegto informāciju. Vēlreiz pārbaudiet, vai nav kļūdu vai trūkst informācijas. Kad esat apmierināts, iesniedziet savu pieteikumu.
 • Saņemt apstiprinājumu un paziņojumu: pēc pieteikuma iesniegšanas jūs saņemsit apstiprinājuma e-pasta ziņojumu. Šajā e-pastā būs ietverta svarīga informācija, tostarp jūsu pieteikuma atsauces numurs un paredzamais apstrādes laiks.
 • Pārbaudīt vīzas statusu: sekojiet līdzi e-pasta iesūtnei, lai saņemtu papildu paziņojumus par vīzas statusu. Varat arī pārbaudīt statusu oficiālajā vietnē, izmantojot pieteikuma atsauces numuru.
 • Lejupielādējiet un izdrukājiet savu vīzu: kad jūsu vīza būs apstiprināta, jūs saņemsit e-pasta paziņojumu. Vienkārši lejupielādējiet un izdrukājiet savu e-vīzu, jo, ierodoties Vjetnamā, jums būs jāuzrāda drukātā kopija.

Kā pārbaudīt Vjetnamas e-vīzas statusu vācu tūristiem?

Kad esat iesniedzis pieteikumu Vjetnamas e-vīzai, jūs varētu vēlēties uzzināt savas vīzas statusu. Lūk, kā varat pārbaudīt savas Vjetnamas e-vīzas statusu:

 • Apmeklējiet Vjetnamas Imigrācijas departamenta oficiālo vietni.
 • Meklējiet sadaļu, kas veltīta vīzu pakalpojumiem vai vīzas statusam.
 • Ievadiet nepieciešamo informāciju, piemēram, pieteikuma atsauces numuru vai pases informāciju.
 • Noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt statusu.
 • Vietnē tiks parādīts jūsu Vjetnamas e-vīzas pieteikuma pašreizējais statuss neatkarīgi no tā, vai tas joprojām tiek apstrādāts vai ir apstiprināts.
 • Ja jūsu vīza ir apstiprināta, ceļojuma ērtībām varat lejupielādēt un izdrukāt e-vīzu.

Padomi, kā palielināt Vācijas tūristu vīzu pieteikumu izpildes līmeni:

Lai palielinātu iespēju, ka jūsu Vjetnamas vīzas pieteikums tiks apstiprināts, ņemiet vērā šādus padomus:

 • Precīzi aizpildiet pieteikuma veidlapu: aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, pievērsiet uzmanību katrai detaļai. Pārliecinieties, vai visa informācija ir ievadīta pareizi, tostarp pases dati, personas informācija un ceļojumu plāni.
 • Iesniedziet nepieciešamos dokumentus: sagatavojiet visus nepieciešamos dokumentus, piemēram, pases izmēra fotoattēlu, skenētu pases biogrāfijas lapas kopiju un ceļojuma organizēšanas apliecinājumu. Augšupielādējiet skaidras un salasāmas kopijas, lai izvairītos no kavēšanās vai noraidīšanas.
 • Vēlreiz pārbaudiet precizitāti: pirms pieteikuma iesniegšanas pārskatiet visas sniegtās informācijas precizitāti. Jebkādas neatbilstības vai neprecizitātes var izraisīt noraidījumu.
 • Pieteikties iepriekš: Vjetnamas vīzai ieteicams pieteikties labu laiku pirms ceļojuma datuma. Tas nodrošina pietiekami daudz laika apstrādei un nodrošina, ka visas neparedzētas problēmas var atrisināt, neradot ceļojuma traucējumus.
 • Meklējiet profesionālu palīdzību: apsveriet iespēju nolīgt cienījamu aģentūru, lai apstrādātu jūsu Vjetnamas vīzas pieteikumu. Šīm aģentūrām ir padziļinātas zināšanas par vietējiem noteikumiem un noteikumiem, kas palielina veiksmīgas pieteikuma iespējas. Viņu zināšanas var palīdzēt pārvarēt sarežģījumus un nodrošināt vācu tūristiem bezrūpīgu pieredzi.

Bezproblēmas vīzas apstiprināšana ar garantētiem rezultātiem Vācijas tūristiem:

Vācu tūristiem, kas meklē vīzu uz Vjetnamu bez problēmām, laicīgi un ar garantētu apstiprinājumu, ļoti ieteicams nolīgt aģentūru, kas specializējas Vjetnamas vīzu pakalpojumos. Šīs aģentūras piedāvā vairākas priekšrocības:

 • Vienkārša veidlapa un vienkārša dokumentu augšupielāde: cienījamas aģentūras nodrošina lietotājam draudzīgu saskarni, kas vienkāršo pieteikšanās procesu. Izmantojot vienkāršas veidlapas un vienkāršas dokumentu augšupielādes opcijas, varat ietaupīt laiku un izvairīties no iespējamām neapmierinātībām.
 • Draudzīgs klientu atbalsts: aģentūras pārstāvji ir viegli pieejami, lai palīdzētu jums visā procesā. Neatkarīgi no tā, vai jums ir jautājumi vai nepieciešami norādījumi, viņu draudzīgā atbalsta komanda nodrošina vienmērīgu pieredzi no sākuma līdz beigām.
 • Augsts veiksmes rādītājs: aģentūras, kas lepojas ar 99,9% panākumu līmeni, iedveš Vācijas tūristos. Izmantojot savas zināšanas un zināšanas par vietējiem noteikumiem, viņi nodrošina, ka jūsu pieteikums atbilst visām nepieciešamajām prasībām, palielinot apstiprināšanas iespējas.

Kontrolsaraksts pēc vīzas apstiprinājuma saņemšanas Vācijas tūristiem:

Kad esat saņēmis vīzas apstiprinājumu, ir ļoti svarīgi vēlreiz pārbaudīt informāciju, lai pārliecinātos, ka tajā nav kļūdu vai kļūdu. Tas palīdzēs jums izvairīties no problēmām, ierodoties Vjetnamā. Šeit ir ērts kontrolsaraksts vācu tūristiem:

 • Izdrukājiet vīzas kopiju:, ierodoties Vjetnamā, jums ir jābūt fiziskai vīzas kopijai. Noteikti izdrukājiet to un saglabājiet to kopā ar ceļošanas dokumentiem.
 • Pārbaudiet informācijas precizitāti: pārbaudiet, vai jūsu vīzā nav pareizrakstības kļūdu vai neprecizitātes jūsu personiskajā informācijā. Ja pamanāt kļūdas, sazinieties ar attiecīgajām iestādēm vai vīzu aģentūru, lai saņemtu palīdzību.
 • Iepazīstieties ar ieceļošanas prasībām: veltiet laiku, lai izprastu Vācijas tūristu ieceļošanas prasības Vjetnamā. Tas ietver derīgu pases derīguma termiņu, kuras derīguma termiņš ir vismaz seši mēneši, atgriešanās biļeti un pierādījumu, ka ir pietiekami daudz līdzekļu jūsu uzturēšanās laikam.
 • Sazinieties ar cienījamu palīdzības aģentūru: ja plānojat ceļot brīvdienu laikā vai jums ir kādas īpašas bažas, ieteicams konsultēties ar cienījamu vīzu aģentūru. Viņi var sniegt jums ekspertu norādījumus un palīdzību, nodrošinot bezrūpīgu ceļošanas pieredzi.
 • Izplānojiet savu maršrutu: kad vīza ir sakārtota, sāciet plānot savu maršrutu Vjetnamas izpētei. Izpētiet populāras apskates vietas, kultūras pieredzi un vietējās virtuves ēdienus, lai gūtu maksimālu labumu no ceļojuma.

Populārākie jautājumi Vācijas tūristiem, kuri iesniedza Vjetnamas e-vīzu, izmantojot valdības vietni

1. Mans lidojums drīz izlidos, bet mans Vjetnamas e-vīzas statuss tiek apstrādāts. Vai ir kāds pakalpojums, lai to sasteigtu vai paātrinātu?

Ja esat vācu tūrists, ja atrodaties situācijā, kad jūsu lidojums ir tuvu un jūsu Vjetnamas e-vīza joprojām tiek apstrādāta, jums var būt nepieciešams risinājums, lai paātrinātu procesu. Šādos gadījumos iesakām sazināties ar cienījamu aģentūru vai sūtīt e-pasta ziņojumu uz info@vietnamimigration.org, lai saņemtu atbalstu. Viņi var jums palīdzēt paātrināt e-vīzas pieteikuma izskatīšanu. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka par šo pakalpojumu var tikt piemērota papildu maksa.

2. Es norādīju nederīgu informāciju savam e-vīzas pieteikumam. Vai ir kāds serviss, lai to labotu?

Gadās kļūdas, un, ja esat vācu tūrists, kurš savā Vjetnamas e-vīzas pieteikumā ir sniedzis nepareizu vai nederīgu informāciju, neuztraucieties. Ir risinājums. Iesakām sazināties ar cienījamu aģentūru vai sūtīt e-pastu uz info@vietnamimigration.org, lai labotu informāciju savā e-vīzas pieteikumā. Viņi var jums palīdzēt šajā procesā un nodrošināt, ka jūsu e-vīzas pieteikums atspoguļo precīzu informāciju.

3. Es vēlos rediģēt savu e-vīzas pieteikumu. Vai ir kāds pakalpojums, lai to rediģētu?

Ja esat vācu tūrists, kurš vēlas veikt izmaiņas vai labojumus savā Vjetnamas e-vīzas pieteikumā, ieteicams meklēt palīdzību no cienījamas aģentūras vai sazināties pa e-pastu info@vietnamimmigration.org. Viņi var sniegt jums nepieciešamos norādījumus un atbalstu, lai rediģētu jūsu e-vīzas pieteikumu. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka ar šo pakalpojumu var tikt piemērota maksa.

4. Ierodos agrāk par e-vīzas pieteikumā norādīto ierašanās datumu. Vai ir kāds pakalpojums, lai mainītu ierašanās datumu?

Ja esat Vācijas tūrists un jūsu ceļojuma plāni mainās, kā rezultātā ierašanās datums ir agrāks nekā tas, kas bija norādīts jūsu Vjetnamas e-vīzas pieteikumā, ir svarīgi attiecīgi rīkoties. Mēs iesakām sazināties ar cienījamu aģentūru vai sūtīt e-pastu uz info@vietnamimigration.org, lai uzzinātu par ierašanās datuma maiņu jūsu e-vīzas pieteikumā. Viņi palīdzēs jums veikt nepieciešamās darbības un informēs par jebkādām saistītām izmaksām.

5. Es iebraucu Vjetnamā caur citu ostu, nevis e-vīzas pieteikumā. Vai ir kāds pakalpojums, lai labotu ievades portu?

Ja jums kā Vācijas tūristam ir jāieceļo Vjetnamā caur ostu, kas atšķiras no tās, kas norādīta jūsu e-vīzas pieteikumā, ir svarīgi šo problēmu novērst iepriekš. Mēs iesakām sazināties ar cienījamu aģentūru vai sūtīt e-pastu uz info@vietnamimmigration.org, lai atrisinātu situāciju. Viņi var jums sniegt norādījumus par nepieciešamajām darbībām, lai labotu jūsu e-vīzas ieejas portu. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka ar šo pakalpojumu var tikt piemērota maksa.

6. Kas man jādara, lai mainītu informāciju pēc e-vīzas pieteikuma iesniegšanas valdības vietnē?

Ja esat Vācijas tūrists un jau esat iesniedzis Vjetnamas e-vīzas pieteikumu valdības vietnē, taču jums ir jāgroza sniegtā informācija, ir pieejamas iespējas. Lai nodrošinātu netraucētu procesu, iesakām sazināties ar cienījamu aģentūru vai sūtīt e-pastu uz info@vietnamimmigration.org, lai saņemtu norādījumus par informācijas grozīšanu jūsu e-vīzas pieteikumā. Viņi sniegs jums nepieciešamo palīdzību, lai gan par šo pakalpojumu var tikt piemērota maksa.

Secinājums

Pieteikšanās Vjetnamas vīzai tiešsaistē kā vācu tūristam nav jābūt biedējošam uzdevumam. Ievērojot šajā rakstā minētos padomus un apsverot cienījamas aģentūras pakalpojumus, varat palielināt savas izredzes uz veiksmīgu pieteikumu. Izbaudiet bezrūpīgu pieredzi, savlaicīgu vīzu apstiprināšanu un sirdsmieru, ko nodrošina garantēta apstiprināšana. Sāciet plānot savu ceļojumu uz Vjetnamu jau šodien!

Piezīme:

Vācijas tūristi, kuri ir pieteikušies Vjetnamas e-vīzai, izmantojot valdības vietni, var saskarties ar situācijām, kad viņiem ir nepieciešama palīdzība vai viņi vēlas veikt izmaiņas savos e-vīzu pieteikumos. Lai risinātu šādus scenārijus, ir ieteicams sazināties ar cienījamu aģentūru vai saņemt e-pasta ziņojumu uz info@vietnamimigration.org, lai saņemtu atbalstu. Šie profesionāļi var jums palīdzēt veikt nepieciešamās darbības un nodrošināt, ka jūsu e-vīzas pieteikums ir precīzs un atjaunināts.