June 26, 2024
Lithuanian

Vietnamo viza internetu Honkongo turistams: viskas, ką reikia žinoti

Kodėl Vietnamas yra puiki vieta Honkongo turistams

Vietnamas populiarėja tarp turistų iš viso pasaulio ir dėl geros priežasties. Tai šalis, kuri gali pasigirti turtinga istorija ir kultūra, turinti įtakos iš Kinijos, Prancūzijos ir kitų kaimyninių šalių. Šis unikalus derinys atsispindi jo architektūroje, virtuvėje ir papročiuose, todėl tai yra patraukli vieta tyrinėti.

Be to, Vietnamas yra žinomas dėl savo šiltų ir svetingų žmonių, todėl jis yra saugi ir draugiška šalis turistams. Vietiniai gyventojai visada nori padėti ir dalintis savo kultūra su lankytojais, todėl patirtis dar labiau praturtina.

Tačiau turbūt viena iš labiausiai viliojančių priežasčių apsilankyti Vietname yra prieinama pragyvenimo kaina. Nuo apgyvendinimo iki maisto iki transportavimo viskas yra prieinama kaina, todėl tai ideali vieta nebrangiems keliautojams.

Šalis taip pat palaiminta nuostabiais gamtos kraštovaizdžiais – nuo ​​aukštų Halongo įlankos kalkakmenio uolų iki vaizdingų Sapos ryžių laukų. O esant maloniam klimatui ištisus metus, niekada nėra blogo laiko aplankyti Vietnamą.

Ar Honkongo turistams reikalinga įvažiavimo viza norint patekti į Vietnamą?

Trumpas atsakymas yra taip. Honkongo turistai nėra atleisti nuo Vietnamo vizų reikalavimų ir turi pateikti prašymą išduoti vizą prieš išvykdami į šalį. Tačiau gera žinia ta, kad įvedus Vietnamo vizą internetu, procesas tapo daug lengvesnis.

Gyvendami toli nuo Vietnamo ambasados ​​/ konsulato, ar Honkongo turistai gali kreiptis dėl Vietnamo vizos internetu?

Taip, Honkongo turistai dabar gali kreiptis dėl Vietnamo vizos internetu patogiai namuose ar biure. Tai reiškia, kad nebebus ilgų eilių ar daugkartinių kelionių į ambasadą ar konsulatą. Viskas, ko jums reikia, yra interneto ryšys ir kelios minutės, kad užpildytumėte internetinės paraiškos procesą.

Vietnamo viza internetu, taip pat žinoma kaip Vietnamo e-Visa, yra prieinama visų šalių ir teritorijų, įskaitant Honkongą, pasų turėtojams. Jis galioja iki 90 dienų su vienu ar keliais įvažiavimais, suteikiant turistams lankstumo atitinkamai planuoti savo kelionę.

Kokie yra Vietnamo vizos internetu pranašumai Honkongo turistams?

Yra keletas privalumų, dėl kurių Vietnamo elektroninė viza yra populiarus Honkongo turistų pasirinkimas:

 1. Lengvas prašymo teikimo procesas: Vietnamo vizos paraiškų teikimo internetu procesas yra paprastas ir gali būti užbaigtas per kelias minutes. Viskas, ko jums reikia, yra stabilus interneto ryšys, galiojantis pasas ir debeto / kredito kortelės, kad galėtumėte atlikti mokėjimą.
 2. Patogumas: internetinė vizos paraiška leidžia Honkongo turistams bet kada ir bet kur kreiptis dėl vizos, nereikia lankytis Vietnamo ambasadoje ar konsulate. Tai ypač naudinga tiems, kurie gyvena atokiose vietovėse arba turi įtemptą darbotvarkę.
 3. Laiko taupymas: tradicinis prašymo išduoti vizą procesas gali užtrukti daug laiko ir būti ilgose eilėse. Turint Vietnamo vizą internetu, visą procesą galima atlikti per kelias minutes, taip sutaupant brangaus Honkongo turistų laiko.
 4. Nereikia pateikti dokumentų: Skirtingai nuo tradicinio prašymo išduoti vizą proceso, kai pareiškėjai privalo pateikti įvairius dokumentus, Vietnamo vizai internetu reikia tik nuskaitytos pareiškėjo paso kopijos. Dėl to procesas tampa be rūpesčių ir ne toks sudėtingas.
 5. Galiojimas ir lankstumas: Vietnamo viza internetu galioja iki 90 dienų su vienu ar keliais įvažiavimais, todėl Honkongo turistai gali lanksčiai atvykti ir išvykti iš Vietnamo kelis kartus per galiojimo laikotarpį. Tai puikiai tinka tiems, kurie savo kelionės į Vietnamą metu planuoja aplankyti kitas kaimynines šalis.
 6. Keli įvažiavimo taškai: Yra 13 oro uostų, 16 sausumos sienos vartų ir 13 jūros sienos vartų, kurie leidžia Vietnamo elektroninės vizos turėtojams patogiai patekti į šalį ir iš jos išvykti. Tai suteikia Honkongo turistams galimybę pasirinkti pageidaujamą atvykimo vietą pagal savo kelionės planus.

Oficialūs Vietnamo vizos mokesčiai Honkongo turistams

Oficialūs Vietnamo vizos mokesčiai Honkongo turistams pateikiami vyriausybės svetainėje. Už vienkartinę vizą, galiojančią iki 30 dienų, mokestis yra 25 USD. Tai reiškia, kad į Vietnamą galite atvykti vieną kartą ir likti ne ilgiau kaip 30 dienų. Už daugkartinę vizą, kuri taip pat galioja iki 30 dienų, mokestis yra 50 USD. Ši parinktis leidžia įvažiuoti ir išvažiuoti iš Vietnamo kelis kartus per 30 dienų laikotarpį.

Jei planuojate likti Vietname ilgesniam laikui, galite pasirinkti vienkartinę vizą, galiojančią iki 90 dienų, kuri taip pat kainuoja 25 USD. Ši viza leidžia vieną kartą atvykti į Vietnamą ir likti ne ilgiau kaip 90 dienų. Už daugkartinę vizą, galiojančią iki 90 dienų, mokestis yra 50 USD. Turėdami šią vizą, galite įvažiuoti į Vietnamą ir iš jo išvažiuoti kelis kartus per 90 dienų laikotarpį.

Svarbu pažymėti, kad šie mokesčiai gali keistis, todėl patartina prieš pateikiant prašymą išduoti vizą visada pasitikrinti galiojančius tarifus.

Suprasti vienkartines ir daugkartines vizas Honkongo turistams

Dabar, kai padengėme mokesčius už vizą, pasigilinkime į įvairias Honkongo turistams prieinamas vizų rūšis. Kaip minėta anksčiau, vienkartinė viza leidžia vieną kartą atvykti į Vietnamą ir pasilikti tam tikrą laiką. Tai populiarus pasirinkimas turistams, kurie planuoja aplankyti Vietnamą tik vieną kartą arba trumpam laikui.

Kita vertus, daugkartinė viza leidžia įvažiuoti į Vietnamą ir iš jo išvykti kelis kartus per nurodytą laikotarpį. Tai puikus pasirinkimas turistams, planuojantiems keliauti į kaimynines šalis ir norintiems lankstumo grįžti į Vietnamą. Tai taip pat naudinga verslo keliautojams, kuriems gali tekti dažnai keliauti į Vietnamą.

Pinigų grąžinimo politika Honkongo turistams

Deja, jei jūsų prašymas išduoti vizą būtų atmestas, Honkongo turistams pinigų grąžinimo politika netaikoma. Mokesčiai už vizą negrąžinami bet kuriuo atveju, neatsižvelgiant į atsisakymo išduoti vizą priežastį. Štai kodėl svarbu užtikrinti, kad visi reikalingi dokumentai ir informacija būtų pateikti tiksliai ir laiku.

Prašymo pateikimas per „Visa“ agentą

Verta paminėti, kad vizos mokestis gali būti didesnis, jei nuspręsite pateikti prašymą per vizų agentą. Taip yra todėl, kad agentas gali imti aptarnavimo mokestį be oficialaus vizos mokesčio. Tačiau naudodamiesi vizų agentu galite sutaupyti laiko ir pastangų, nes jie sutvarkys prašymo pateikimo procesą už jus. Tiesiog būtinai pasirinkite patikimą ir patikimą agentą, kad išvengtumėte papildomų mokesčių ar vėlavimų.

Vietnamo viza internetu Honkongo turistams: vyriausybės svetainė prieš patikimus agentus

Didėjant internetinėms vizų paslaugoms, procesas tapo patogesnis ir efektyvesnis. Tačiau lieka klausimas, kuris variantas Honkongo turistams yra geriausias – vyriausybės svetainė ar patikimi agentai?

Kad būtų lengviau priimti pagrįstą sprendimą, čia pateikiamas kiekvienos parinkties privalumų ir trūkumų sąrašas:

1. Vyriausybės svetainė:

 • Mažesnis mokestis: vyriausybės svetainė siūlo mažesnį mokestį už prašymus išduoti vizą, todėl tai yra labiau biudžetinis pasirinkimas.
 • „Pasidaryk pats“: vyriausybės svetainėje turite patys užpildyti prašymo išduoti vizą procesą. Tai gali užtrukti ir sukelti painiavą, ypač pirmą kartą keliaujantiems į Vietnamą.
 • Jokios paramos: vyriausybės svetainė neteikia jokios paramos vizų prašantiems asmenims. Jei turite kokių nors klausimų ar susidursite su problemomis, turėsite juos naršyti patys.

2. Patikimi agentai:

 • Didesnis mokestis: patikimi agentai taiko didesnį mokestį už savo paslaugas, tačiau tai dažnai pateisinama jų teikiama nauda.
 • Patirtis: Turėdami ilgametę patirtį šioje pramonėje, patikimi agentai turi patirties ir žinių, kad užtikrintų, jog jūsų prašymas išduoti vizą būtų patvirtintas ir pristatytas laiku.
 • Palaikymas: Vienas didžiausių patikimų agentų naudojimo pranašumų yra jų teikiama pagalba. Jie yra prieinami internete, kad galėtumėte greitai atsakyti į visus klausimus arba padėti išspręsti bet kokias problemas, su kuriomis galite susidurti prašydami išduoti vizą.
 • Greitas aptarnavimas: jei vizos reikia skubiai, patikimi agentai turi galimybę paspartinti jūsų prašymą, užtikrindami, kad vizą gausite laiku.
 • Pagalba atvykus: patikimi agentai siūlo papildomas paslaugas, pvz., pagreitina imigracijos įforminimą ir paėmimą iš oro uosto bei pervežimą į viešbutį. Tai gali būti ypač naudinga pirmą kartą apsilankiusiems Vietname.

Taigi, kurį variantą Honkongo turistai turėtų pasirinkti Vietnamo vizai? Galų gale tai priklauso nuo jūsų biudžeto, laiko ir patogumo dėl vizos prašymo proceso. Jei turite ribotą biudžetą ir turite pakankamai laiko naršyti procesui, vyriausybės svetainė gali būti jums geresnis pasirinkimas. Tačiau, jei norite mokėti didesnį mokestį už be rūpesčių patirtį, patikimi agentai yra geriausias būdas.

Kiek laiko užtrunka Honkongo turistams gauti vizos patvirtinimą?

Geros naujienos yra tai, kad Vietnamo vizos prašymo procesas yra greitas ir efektyvus. Paprastai vizos išdavimas užtrunka 3–5 darbo dienas. Tačiau sezono piko metu tai gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Taigi, norint išvengti kelionės planų vėlavimų, vizą rekomenduojama pateikti iš anksto.

Atkreipkite dėmesį, kad Vietnamo imigracija, kurioje tvarkomas jūsų prašymas išduoti vizą, neveikia šeštadieniais, sekmadieniais, tradicine Vietnamo liaudies saugumo pajėgų diena (rugpjūčio 19 d.) ir nacionalinėmis šventėmis. Tai reiškia, kad jei planuojate keliauti šiomis dienomis, turėsite anksčiau pateikti prašymą vizai gauti arba pasinaudoti patikimo agento paslaugomis.

Kokios yra Vietnamo nacionalinės šventės, į kurias turėtų atkreipti dėmesį Honkongo turistai?

Svarbu žinoti apie nacionalines šventes Vietname, kad išvengtumėte nepatogumų kreipiantis dėl vizos. Toliau pateikiamas nacionalinių švenčių Vietname kontrolinis sąrašas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį kaip Honkongo turistas:

 1. Naujųjų metų diena (sausio 01 d.)
 2. Tet Holiday (pagal mėnulio kalendorių dažniausiai patenka į sausio arba vasario mėn.)
 3. „Hung Kings“ minėjimo diena (trečiojo mėnulio mėnesio 10 diena)
 4. Susijungimo diena (balandžio 30 d.)
 5. Darbo diena (gegužės 1 d.)
 6. Nacionalinė diena (rugsėjo 2 d.)

Šių švenčių metu Vietnamo imigracija nenagrinės prašymų išduoti vizą. Todėl geriausia planuoti savo kelionę ir iš anksto kreiptis dėl vizos, kad išvengtumėte vėlavimo.

Kaip gauti skubią vizą į Vietnamą Honkongo turistams?

Jei skubate ir jums reikia skubiai gauti Vietnamo vizą, agentai taip pat siūlo greitas paslaugas. Šios paslaugos yra mokamos už papildomą mokestį, tačiau gali išgelbėti jus nuo bet kokių paskutinės minutės vizų problemų. Čia pateikiamos galimybės gauti skubią vizą į Vietnamą:

 • Tos pačios dienos viza: agentai gali apdoroti jūsų prašymą išduoti vizą tą pačią dieną ir patvirtinti jį vos per kelias valandas. Tai idealus pasirinkimas, jei jums reikia skubiai keliauti į Vietnamą.
 • 4 valandų viza: jei turite šiek tiek daugiau laiko, galite pasirinkti 4 valandų vizos paslaugą. Tai leidžia jums gauti vizą per 4 valandas nuo prašymo pateikimo.
 • 2 valandų viza: ekstremaliais atvejais agentai taip pat siūlo 2 valandų vizos paslaugą. Tai greičiausias pasirinkimas, o jūsų viza bus patvirtinta per 2 valandas nuo prašymo pateikimo.

Ką Honkongo turistai turėtų ruoštis norėdami kreiptis dėl Vietnamo vizos internetu?

Norėdami kreiptis dėl Vietnamo elektroninės vizos, Honkongo turistai turi paruošti šiuos dokumentus:

 • 6 mėnesių galiojimo pasas ir 2 tušti puslapiai: kaip ir bet kuris kitas prašymas išduoti vizą, Honkongo turistai, besikreipiantys dėl Vietnamo elektroninės vizos, privalo turėti galiojantį pasą. Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėnesius nuo numatomo atvykimo į Vietnamą datos.
 • Paso informacija: Honkongo turistai turės pateikti savo paso informaciją, pvz., vardą, pavardę, lytį, gimimo datą, gimimo vietą, paso numerį ir pilietybę. Labai svarbu užtikrinti, kad visa pateikta informacija būtų tiksli ir sutaptų su jūsų pase.
 • El. pašto adresas: Honkongo turistai turės pateikti galiojantį el. pašto adresą, kad gautų vizos patvirtinimą. Šis el. pašto adresas taip pat bus naudojamas bet kokiai būsimai korespondencijai, susijusiai su jūsų Vietnamo el. viza.
 • Galiojanti kredito / debeto kortelė arba Paypal sąskaita: Honkongo turistai turės turėti galiojančią kredito / debeto kortelę arba Paypal sąskaitą, kad galėtų sumokėti vizos apdorojimo mokestį. Tai saugus ir patogus būdas atlikti mokėjimus ir apsaugoti pirkėjus.
 • Laikinas adresas Vietname: Honkongo turistai turės nurodyti laikiną adresą Vietname, pvz., planuojamą viešbutį arba apgyvendinimą. Šis adresas bus naudojamas administraciniais tikslais ir turi būti šalies viduje.
 • Vizito tikslas: Honkongo turistai turės nurodyti savo vizito tikslą – turizmo, darbo, verslo ar studijų tikslais. Svarbu pažymėti, kad kitais nei turizmo tikslais gali prireikti papildomų dokumentų, patvirtinančių jūsų apsilankymo tikslą.
 • Įvažiavimo ir išvykimo datos: Honkongo turistai turės nurodyti planuojamas atvykimo ir išvykimo į Vietnamą datas. Labai svarbu užtikrinti, kad jūsų viza galiotų visą jūsų buvimo Vietname laiką.
 • Numatyti atvykimo ir išvykimo taškai / oro uostai: Honkongo turistai turės nurodyti įvažiavimo ir išvykimo taškus arba oro uostus Vietname, kuriais jie ketina naudotis. Būtina atkreipti dėmesį, kad į Vietnamą turite atvykti per uostą, užregistruotą jūsų elektroninėje vizoje, išskyrus oro uostus.
 • Dabartinė profesija: Honkongo turistai turės pateikti informaciją apie savo dabartinę profesiją, įskaitant įmonės pavadinimą, adresą ir telefono numerį. Ši informacija reikalinga norint patikrinti jūsų užimtumo statusą ir vizito tikslą.

Ką Honkongo turistai turi įkelti, norėdami gauti Vietnamo vizos internetu?

Norėdami kreiptis dėl Vietnamo vizos internetu, turėsite įkelti du dokumentus: nuskaitytą paso duomenų puslapio kopiją ir neseniai padarytą portretinę nuotrauką. Šie dokumentai yra labai svarbūs norint patvirtinti jūsų tapatybę ir užtikrinti sklandų prašymo išduoti vizą procesą.

Reikalavimai nuskaitytai paso duomenų puslapio kopijai:

Nuskaityta jūsų paso duomenų puslapio kopija yra svarbiausias dokumentas, reikalingas norint gauti Vietnamo vizą internetu. Jis naudojamas jūsų prašymo išduoti vizą formoje pateiktai informacijai patikrinti. Toliau pateikiami konkretūs reikalavimai, keliami nuskaitytai paso duomenų puslapio kopijai:

 1. Tai turėtų būti aiškus, įskaitomas ir viso puslapio nuskaitymas.
 2. Puslapyje esanti nuotrauka neturi būti susiliejusi ar iškraipyta.
 3. Jame turėtų būti jūsų asmeninė informacija, pvz., vardas, gimimo data ir paso numeris.
 4. Puslapio apačioje turėtų būti matomos ICAO eilutės.
 5. Kad būtų lengva pateikti, failo formatas turi būti PDF, JPEG arba JPG.

Svarbu užtikrinti, kad jūsų paso duomenų puslapis atitiktų visus šiuos reikalavimus, kad jūsų prašymas išduoti vizą nebūtų vėluojamas ar atmestas.

Portretinės nuotraukos reikalavimai Honkongo turistams:

Antrasis dokumentas, reikalingas norint gauti Vietnamo vizą internetu, yra neseniai padaryta portretinė nuotrauka. Ši nuotrauka naudojama jūsų tapatybei patvirtinti ir turi atitikti pase nurodytą asmenį. Čia pateikiami konkretūs portreto nuotraukos reikalavimai:

 1. Tai turėtų būti paso dydžio nuotrauka (4x6cm).
 2. Nuotrauka turi būti padaryta per pastaruosius šešis mėnesius.
 3. Turėtumėte žiūrėti tiesiai į fotoaparatą.
 4. Jūs neturėtumėte dėvėti akinių ar bet kokių galvos apdangalų, dengiančių veidą.
 5. Fonas turi būti baltas arba beveik baltas.
 6. Nuotrauka turi būti spalvota ir turėti aiškų ir natūralų odos atspalvį.
 7. Failo formatas turi būti JPEG, JPG arba PNG.

Laikykitės šių reikalavimų, kad jūsų nuotrauka būtų priimta ir jūsų prašymas išduoti vizą būtų išnagrinėtas be jokių problemų.

Kaip kreiptis dėl Vietnamo vizos internetu Honkongo turistams?

Prašymo dėl Vietnamo elektroninės vizos Honkongo turistams procesas yra paprastas ir gali būti atliktas keliais paprastais žingsniais:

 • 1 veiksmas: apsilankykite oficialioje Vietnamo elektroninės vizos paraiškos svetainėje ir spustelėkite mygtuką „Taikyti dabar“.
 • 2 veiksmas: tiksliai įveskite visą reikiamą informaciją, įskaitant paso duomenis, apsilankymo tikslą ir numatomas atvykimo bei išvykimo datas.
 • 3 veiksmas: įkelkite skaitmeninę savo paso biografijos puslapio kopiją ir naujausią paso dydžio nuotrauką.
 • 4 veiksmas: sumokėkite už vizos apdorojimo mokestį naudodami galiojančią kredito / debeto kortelę arba Paypal sąskaitą.
 • 5 veiksmas: kai paraiška bus pateikta, gausite patvirtinimo el. laišką su nuorodos kodu.
 • 6 veiksmas: Vietnamo elektroninės vizos apdorojimo laikas paprastai yra 3–5 darbo dienos. Kai jūsų viza bus patvirtinta, gausite nuorodą, kad galėtumėte atsisiųsti el. vizą.
 • 7 veiksmas: atsispausdinkite elektroninę vizą ir turėkite ją su savimi, kai keliaujate į Vietnamą.

Atkreipkite dėmesį, kad Honkongo turistai į Vietnamą turi atvykti per uostą, kurį užregistravo prašyme, išskyrus oro uostus. Jei norite patekti į Vietnamą per kitą uostą, turėsite kreiptis dėl naujos el. vizos.

Kaip patikrinti Vietnamo elektroninės vizos statusą Honkongo turistams?

Sėkmingai pateikę prašymą gauti Vietnamo elektroninę vizą, galite patikrinti jos būseną oficialioje Vietnamo imigracijos departamento svetainėje. Štai kaip tai galite padaryti:

 1. Apsilankykite Vietnamo imigracijos departamento svetainėje.
 2. Spustelėkite „Tikrinti būseną“.
 3. Įveskite paraiškos kodą, el. pašto adresą ir gimimo datą.
 4. Spustelėkite „Ieškoti“.

Svetainėje bus rodoma dabartinė jūsų prašymo išduoti vizą būsena, nesvarbu, ar jis yra apdorojamas, patvirtintas ar atmestas. Jei jūsų viza patvirtinta, galite ją atsisiųsti ir atsispausdinti kelionei į Vietnamą.

Suprasti prašymo išduoti vizą procesą

Prieš pasinerdami į patarimus ir gudrybes, pirmiausia supraskime vizos prašymo procesą Honkongo turistams. Kaip Honkongo paso turėtojas, turite dvi galimybes kreiptis dėl vizos į Vietnamą: per ambasadą arba internetu. Nors ambasados ​​pasirinkimas gali atrodyti kaip tradicinis ir lengvesnis maršrutas, tai gali užtrukti daug laiko ir gali prireikti fiziškai apsilankyti ambasadoje kelis kartus. Tai gali sukelti problemų, ypač jei turite įtemptą tvarkaraštį.

Kita vertus, prašymas dėl Vietnamo vizos internetu yra patogesnis ir efektyvesnis pasirinkimas. Viskas, ko jums reikia, yra stabilus interneto ryšys ir kelios minutės užpildyti internetinę paraiškos formą. Tačiau būtina atkreipti dėmesį į tai, kad net ir internetu pateikiant prašymus išduoti vizą patvirtinimo garantijos nėra. Pareigūnai vis tiek įvertins jūsų paraišką ir nuspręs, ar jį patvirtinti, ar atmesti, vadovaudamiesi savo taisyklėmis ir nuostatomis.

Patarimai Honkongo turistams, kaip padidinti vizų patvirtinimo procentą

Dabar, kai supratote prašymo išduoti vizą procesą, aptarkime keletą patarimų, kurie gali padidinti jūsų prašymo sėkmę:

 1. Pateikite išsamią ir tikslią informaciją: Dažniausia vizos atmetimo priežastis yra neišsami arba neteisinga prašymo formos informacija. Prieš pateikdami formą būtinai dar kartą patikrinkite visą informaciją, kad išvengtumėte neatitikimų.
 2. Pateikite patvirtinamuosius dokumentus: kartu su paraiškos forma turėsite pateikti patvirtinamuosius dokumentus, pvz., pasą, kelionės maršrutą ir apgyvendinimo įrodymą. Būtinai pateikite visus reikalingus dokumentus, kad sustiprintumėte savo paraišką.
 3. Kreipkitės iš anksto: Visada patartina kreiptis dėl vizos likus bent kelioms savaitėms iki planuojamos kelionės datos. Taip turėsite pakankamai laiko ištaisyti klaidas arba, jei reikia, pateikti papildomus dokumentus.
 4. Turėkite galiojantį pasą: jūsų pasas turi galioti mažiausiai šešis mėnesius nuo atvykimo į Vietnamą datos. Jei greitai baigsis jūsų paso galiojimo laikas, prieš kreipdamiesi dėl vizos, būtinai jį atnaujinkite.
 5. Venkite ilgiau apsistoti: Honkongo turistams Vietname leidžiama būti ne ilgiau kaip 90 dienų, priklausomai nuo pasirinktos vizos tipo. Laikykitės šios taisyklės ir venkite nakvoti ilgiau, nes tai gali turėti įtakos jūsų galimybėms gauti vizą ateityje.

Patvirtinimas be rūpesčių ir garantuotas: patikimo vizų agento samdymo pranašumai

Jei skubate arba nesate susipažinę su prašymo išduoti vizą procesu, pasamdyti patikimą vizų agentą gali būti protingas sprendimas. Šie agentai turi daug žinių ir patirties tvarkant prašymus išduoti vizą, taip pat išmano vietines taisykles ir nuostatas. Štai keletas privalumų, samdant patikimą vizų agentą, kad galėtumėte gauti Vietnamo vizos prašymą internetu:

 1. Paprastas ir lengvas procesas: vizų agentai gerai išmano paraiškos teikimo procesą ir gali padėti jums tai padaryti žingsnis po žingsnio. Jie padės teisingai užpildyti paraiškos formą ir užtikrins, kad būtų pateikti visi reikalingi dokumentai.
 2. Draugiškas palaikymas: vizų agentai teikia asmeninį ir draugišką pagalbą, kad patenkintų visus jūsų vizų poreikius. Jie supranta, kad kiekvieno keliautojo situacija yra unikali, ir jie dirbs su jumis, kad rastų geriausią sprendimą jūsų prašymui išduoti vizą.
 3. Patirtis be rūpesčių: su vizų agentu šalia jūsų galite būti tikri, kad jūsų prašymo išduoti vizą procesas vyks be rūpesčių. Jie tvarkys visus dokumentus ir palaikys ryšį su atitinkamomis institucijomis jūsų vardu, taupydami jūsų laiką ir pastangas.
 4. Garantuotas patvirtinimas: vizų agentai puikiai išmano prašymo išduoti vizą procesą ir žino, ko reikia patvirtinimui gauti. Su jų patirtimi ir patarimais galite būti tikri, kad jūsų viza bus patvirtinta 99,9 % sėkmės rodikliu.

Ką daryti Honkongo turistams, gavus vizos patvirtinimą?

Sveikiname, gavote vizos patvirtinimą! Dabar yra tik keletas dalykų, kuriuos reikia padaryti, kad atvykę į Vietnamą patirtumėte be rūpesčių.

 1. Dar kartą patikrinkite vizą: labai svarbu dar kartą patikrinti vizą, kad įsitikintumėte, jog visa informacija yra teisinga. Bet kokios klaidos ar klaidos gali sukelti didelių problemų jums atvykus. Taigi įsitikinkite, kad jūsų vardas, paso numeris ir vizos trukmė yra tikslūs.
 2. Atsispausdinkite vizos kopiją: kaip Honkongo turistas, atvykę į Vietnamą turėsite parodyti vizos kopiją. Todėl labai svarbu atsispausdinti vizos kopiją ir turėti ją su savimi kelionės metu.
 3. Kreipkitės į patikimą agentą: Jei jums reikia vizos atostogų metu, geriausia kreiptis į patikimą agentą dėl konsultacijos ir pasiūlymo. Jie gali padėti su prašymo išduoti vizą procese ir suteikti visą reikalingą informaciją bei pagalbą.

Dažniausiai užduodami klausimai Honkongo turistams, kurie kreipėsi dėl Vietnamo elektroninės vizos per vyriausybės svetainę

Ką daryti, jei susiduriate su problemomis dėl Vietnamo elektroninės vizos, kaip Honkongo turistas?

Honkongo turistai, planuojantys kelionę į Vietnamą, galbūt yra girdėję apie patogią elektroninių vizų sistemą, kuri leidžia prašyti vizos internetu ir išvengti rūpesčių vykti į ambasadą. Tačiau daugelis susidūrė su problemomis naudodamiesi vyriausybės svetaine Vietnamo elektroninei vizai gauti. Mes atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus Honkongo turistams, kurie kreipėsi dėl Vietnamo elektroninės vizos per vyriausybės svetainę.

1. Mano skrydis greitai išvyksta, bet mano Vietnamo el. vizos statusas tvarkomas. Ar yra kokia nors paslauga, kuri paskubėtų ar paspartintų?

Gali būti, kad jūsų el. vizos statusas vis dar tvarkomas, kai artėja jūsų išvykimo data. Esant tokiai situacijai, dėl pagalbos geriausia susisiekti su patikimu agentu arba el. paštu info@vietnamimmigration.org. Jie gali paspartinti jūsų prašymo pateikimo procesą už papildomą mokestį, užtikrindami, kad kelionės į Vietnamą el. vizą gausite laiku.

2. Pateikiau neteisingą informaciją savo elektroninės vizos prašymui. Ar yra kokia nors paslauga, kuri tai ištaisytų?

Pildant internetinę formą gali pasitaikyti klaidų, o Honkongo turistams tai gali sukelti stresą, kai reikia pateikti prašymą išduoti vizą. Jei pateikėte neteisingą informaciją savo prašyme išduoti elektroninę vizą, vyriausybės svetainėje nėra paslaugos, kuri ją ištaisytų. Tačiau pagalbos galite susisiekti su patikimu agentu arba el. paštu info@vietnamimmigration.org. Atminkite, kad už jūsų užklausos tvarkymą gali būti taikomas mokestis.

3. Noriu redaguoti savo elektroninės vizos prašymą. Ar yra kokia paslauga ją redaguoti?

Panašiai kaip neteisingos informacijos taisymas, vyriausybės svetainė nesiūlo jūsų el. vizos prašymo redagavimo paslaugos. Jei reikia pakeisti savo paraišką, geriausia susisiekti su patikimu agentu arba el. paštu info@vietnamimmigration.org dėl pagalbos. Tačiau atminkite, kad ši paslauga gali būti apmokestinta.

4. Atvyksiu anksčiau nei elektroninės vizos prašyme nurodyta atvykimo data. Ar yra paslauga pakeisti atvykimo datą?

Jei jūsų kelionės planai pasikeis ir į Vietnamą turėsite atvykti kita data, nei nurodyta elektroninės vizos prašyme, galbūt galėsite atlikti pakeitimus. Norėdami tai padaryti, pagalbos galite susisiekti su patikimu agentu arba el. paštu info@vietnamimmigration.org. Jie gali padėti pakeisti atvykimo datą elektroninėje vizoje ir užtikrinti, kad į Vietnamą galėtumėte atvykti norima data.

5. Į Vietnamą atvykstu per kitą uostą, o ne elektroninės vizos prašyme. Ar yra kokia paslauga, kuri ištaisytų įėjimo prievadą?

Į Vietnamą būtina atvykti per elektroninėje vizoje nurodytą uostą, kad išvengtumėte problemų atvykstant. Tačiau jei dėl kokios nors priežasties jums reikia įvesti per kitą prievadą, pagalbos galite susisiekti su patikimu agentu arba el. paštu info@vietnamimmigration.org. Jie gali padėti jums pakeisti elektroninės vizos įvažiavimo prievadą už tam tikrą mokestį.

6. Ką turėčiau daryti, kad pakeisčiau informaciją pateikęs prašymą išduoti elektroninę vizą per vyriausybės svetainę?

Jei jau pateikėte prašymą išduoti elektroninę vizą per vyriausybės svetainę ir norite pakeisti bet kokią informaciją, geriausia susisiekti su patikimu agentu arba el. paštu info@vietnamimmigration.org dėl pagalbos. Jie gali padėti atlikti reikiamus pakeitimus, tačiau atminkite, kad už šią paslaugą gali būti taikomas mokestis.

Išvada

Kaip Honkongo turistui, labai svarbu suprasti vizų procesą Vietname ir imtis būtinų veiksmų, kad padidėtų jūsų prašymo išduoti vizą sėkmės rodiklis. Tačiau norint gauti be rūpesčių ir garantuotą patvirtinimą, rekomenduojama samdyti patikimą agentą. Šie agentai suteikia supaprastintą paraiškų teikimo procesą, draugišką palaikymą ir turi didelį sėkmės procentą. Jei jums reikia skubių vizų, jie taip pat siūlo greitas paslaugas, kad galėtumėte laiku keliauti į Vietnamą. Taigi, neleiskite, kad vizų išdavimo procesas taptų kliūtimi jūsų kelionės planuose, ir kreipkitės į patikimą agentą, kad patirtis būtų sklandi ir be streso.

Pastaba:

Vyriausybinė Vietnamo elektroninės vizos svetainė neteikia didelės paramos Honkongo turistams, kurie susiduria su problemomis dėl prašymo išduoti elektroninę vizą. Jei reikia atlikti pakeitimus ar pataisyti bet kokią informaciją, patartina kreiptis į patikimą agentą arba el. paštu info@vietnamimigration.org. Tačiau atminkite, kad už šias paslaugas gali būti taikomas mokestis. Taip pat patartina kruopščiai planuoti kelionę ir prašyti išduoti elektroninę vizą, kad nekiltų problemų.

PERHAPS YOU ARE INTERESTED IN

Firwat ass Vietnam déi perfekt Destinatioun fir Hong Kong Touristen Vietnam huet Popularitéit ënnert Touristen aus der ganzer Welt gewinnt, a fir gudde Grond. Et ass e Land dat mat enger räicher Geschicht a Kultur bitt, mat Aflëss aus China, Frankräich an aner Nopeschlänner.

Lwaki Vietnam kye kifo ekituufu abalambuzi b’e Hong Kong Vietnam ebadde yeettanira nnyo abalambuzi okuva mu nsi yonna, era nga waliwo ensonga entuufu. Ensi eyeewaanira ku byafaayo n’obuwangwa ebigagga, ng’erina obuyinza okuva mu China, Bufalansa, n’amawanga amalala ag’omuliraano.

Kāpēc Vjetnama ir ideāls galamērķis Honkongas tūristiem Vjetnama ir ieguvusi popularitāti tūristu vidū no visas pasaules, un tas ir pamatota iemesla dēļ. Tā ir valsts, kas lepojas ar bagātu vēsturi un kultūru, ko ietekmējusi Ķīna, Francija un citas kaimiņvalstis.

Quare Vietnam est perfecta destinatio ad Hong Kongese Peregrinatores Vietnam popularis apud peregrinatores ex toto orbe lucratus est, et certa de causa. Patria est quae dives historiae et culturae gloriatur, cum influxibus Sinarum, Galliae, aliarumque regionum finitimarum.

ເປັນຫຍັງຫວຽດນາມຈຶ່ງເປັນຈຸດໝາຍປາຍທາງທີ່ສົມບູນແບບຂອງນັກທ່ອງທ່ຽວຮົງກົງ ຫວຽດ​ນາມ ໄດ້​ຮັບ​ຄວາມ​ນິ​ຍົມ​ຊົມ​ຊອບ​ຈາກ​ນັກ​ທ່ອງ​ທ່ຽວ​ຈາກ​ທົ່ວ​ໂລກ ແລະ ດ້ວຍ​ເຫດ​ຜົນ​ທີ່​ດີ. ເປັນ​ປະ​ເທດ​ທີ່​ມີ​ປະ​ຫວັດ​ສາດ​ແລະ​ວັດ​ທະ​ນະ​ທໍາ​ທີ່​ອຸດົມສົມບູນ, ມີ​ອິດ​ທິ​ພົນ​ຈາກ​ຈີນ, ຝຣັ່ງ, ແລະ​ປະ​ເທດ​ໃກ້​ຄຽງ​ອື່ນໆ.

Эмне үчүн Вьетнам Гонконгдук туристтер үчүн эң сонун жер Вьетнам дүйнөнүн бардык бурчунан келген туристтер арасында популярдуулукка ээ болуп келе жатат, бул жөндүү. Бул Кытай, Франция жана башка коңшу мамлекеттердин таасири менен бай тарыхы жана маданияты менен мактанган өлкө.

بۆچی ڤێتنام شوێنێکی تەواو و گونجاوە بۆ گەشتیارانی هۆنگ کۆنگ ڤێتنام لە هەموو جیهانەوە ناوبانگێکی زۆری لە نێو گەشتیارانی جیهاندا بەدەستهێناوە و هۆکارێکی باشیشی هەیە. وڵاتێکە شانازی بە مێژوو و کولتوورێکی دەوڵەمەندەوە دەکات، کە کاریگەرییەکانی چین و فەرەنسا و وڵاتانی دیکەی دراوسێی تێدایە.

Çima Viyetnam ji bo Tûrîstên Hong Kongese cîhek bêkêmasî ye Viyetnam di nav tûrîstên ji çar aliyên cîhanê de, û ji ber sedemek baş, populerbûna xwe bi dest xistiye. Ew welatek e ku xwedan dîrok û çandek dewlemend e, bi bandorên Çîn, Fransa û welatên din ên cîran.