June 12, 2024
Ukrainian

Віза До В’єтнаму Онлайн Для Китайських Туристів: Все, Що Вам Потрібно Знати

Чому китайські туристи повинні відвідати В’єтнам

В’єтнам може багато чого запропонувати своїм відвідувачам. Це безпечна та дружня країна з низьким рівнем злочинності, що робить її ідеальним місцем для індивідуальних мандрівників, сімей і груп. Місцеві жителі відомі своїм гостинним характером і завжди раді поділитися своєю культурою та традиціями з туристами.

Однією з головних переваг відвідування В’єтнаму є його смачна кухня. В’єтнамська кухня відома своїми свіжими інгредієнтами, яскравими смаками та унікальним поєднанням впливів різних регіонів. Від ситної локшини фо до пікантних сендвічів бан мі – не бракує апетитних страв, які можна спробувати.

Ще одна причина відвідати В’єтнам – його доступність. Порівняно з іншими популярними туристичними напрямками, В’єтнам пропонує чудове співвідношення ціни та якості. Проживання, транспорт і харчування відносно недорогі, що робить його ідеальним бюджетним напрямком.

Крім того, В’єтнам може похвалитися красивими ландшафтами і сприятливим кліматом. Від захоплюючої дух затоки Халонг до чарівного стародавнього міста Хойан, немає недоліку в приголомшливих пам’ятках, які варто дослідити. Країна також має різноманітний клімат, у різних регіонах різні погодні умови, тому завжди є ідеальний час для відвідування.

Чи потрібна віза китайським туристам для в’їзду до В’єтнаму?

Хоча В’єтнам запровадив безвізову політику для деяких країн, на жаль, китайські туристи не включені. Це означає, що китайські туристи повинні отримувати візу перед поїздкою до В’єтнаму. Проте для китайських туристів є зручний спосіб подати заяву на візу без відвідування посольства чи консульства В’єтнаму.

Зручність подачі заявки на візу до В’єтнаму онлайн

З появою електронної візи Vietnam e-Visa, також відомої як віза Vietnam онлайн, китайські туристи тепер можуть подавати заявку на візу, не виходячи з дому чи офісу. Ця онлайн-візова система доступна для власників паспортів усіх країн і територій, включаючи Китай. Процес простий, швидкий і без проблем.

Все, що потрібно зробити китайським туристам, це відвідати офіційний веб-сайт Департаменту імміграції В’єтнаму та заповнити онлайн-анкету. Їм потрібно буде надати особисту інформацію, паспортні дані та плани поїздки. Вони також повинні будуть завантажити свою цифрову фотографію та відскановану копію свого паспорта.

Після подання заявки китайські туристи отримають лист-схвалення електронної візи електронною поштою протягом 3 робочих днів. Потім вони можуть роздрукувати лист і пред’явити його на імміграційному контрольно-пропускному пункті після прибуття до В’єтнаму разом зі своїм паспортом, щоб отримати візову штамп.

Переваги вибору онлайн-візи до В’єтнаму для китайських туристів

Подача заявки на візу до В’єтнаму онлайн дає кілька переваг для китайських туристів. По-перше, це економить час і зусилля від необхідності відвідувати посольство чи консульство В’єтнаму. Це особливо корисно для тих, хто живе далеко від цих офісів. Вони можуть просто подавати документи на отримання візи з дому чи офісу, що робить процес більш зручним і ефективним.

Крім того, в’єтнамська електронна віза дійсна до 90 днів з одноразовими або багаторазовими в’їздами, що дає китайським туристам можливість відповідно планувати свою подорож. Віза також доступна як для ділових цілей, так і для туристичних цілей, тому відвідувачі можуть вибрати найбільш підходящий варіант для своєї поїздки.

Крім того, є 13 аеропортів, 16 сухопутних прикордонних воріт і 13 морських прикордонних воріт, які дозволяють власникам в’єтнамських електронних віз зручно в’їжджати та виїжджати з країни. Це означає, що китайські туристи мають більше варіантів для свого маршруту подорожі та можуть досліджувати різні частини В’єтнаму без будь-яких турбот.

Скільки офіційно коштує китайським туристам отримати візу до В’єтнаму?

Плата за візу до В’єтнаму для китайських туристів може змінюватися залежно від мети їх візиту та типу візи, яка їм потрібна. Однак для тих, хто подає заявку на візу до В’єтнаму онлайн з веб-сайту уряду, плата є фіксованою та становить наступне:

 • 25 доларів США за одноразову візу, дійсна до 30 днів.
 • 50 доларів США за багаторазову візу, дійсна до 30 днів.
 • 25 доларів США за одноразову візу, дійсна до 90 днів.
 • 50 доларів США за багаторазову візу, дійсна до 90 днів.

Важливо зазначити, що ці збори можуть змінюватися, тому радимо перевірити поточні ставки перед подачею заявки. Крім того, майте на увазі, що ці збори стосуються лише процесу подачі візової заяви та не включають жодних додаткових зборів, які можуть бути понесені, як-от послуги агентства або вартість проїзду до посольства та назад.

Поясніть китайським туристам, що таке одноразовий і багаторазовий в’їзд.

Тепер вам може бути цікаво, яка різниця між одноразовою та багаторазовою візами. Одноразова віза дозволяє в’їхати до В’єтнаму один раз і залишитися протягом визначеного періоду часу, тоді як багаторазова віза дозволяє в’їжджати та виїжджати з В’єтнаму кілька разів протягом зазначеного періоду. Наприклад, якщо у вас є одноразова віза, дійсна протягом 90 днів, ви можете в’їхати до В’єтнаму один раз і залишитися до 90 днів. Однак, якщо у вас є багаторазова віза, дійсна протягом 90 днів, ви можете в’їжджати та виїжджати з В’єтнаму кілька разів протягом 90 днів.

Для китайських туристів, які планують відвідати В’єтнам на короткий період, одноразової візи може бути достатньо. Однак, якщо ви плануєте покинути В’єтнам і знову в’їхати під час своєї подорожі, багаторазова віза може бути більш підходящою. Важливо ретельно продумати свої плани подорожі та вибрати тип візи, який найкраще відповідає вашим потребам, щоб уникнути будь-яких ускладнень під час подорожі.

Як щодо політики відшкодування для китайських туристів у разі відмови у візі?

На жаль, не існує політики відшкодування збору за візу до В’єтнаму у випадку, якщо вашу заявку буде відхилено. Плата за онлайн-візу до В’єтнаму з веб-сайту уряду не повертається в будь-якому випадку. Ось чому вкрай важливо переконатися, що всі ваші документи в порядку та що ви відповідаєте критеріям прийнятності, перш ніж подавати заявку. Будь-які помилки або відсутність інформації у вашій заявці можуть призвести до відмови та втрати візового збору.

Комісія вища, якщо ви подаєте заявку на візу через агентство

Варто зазначити, що плата за візу до В’єтнаму буде вищою, якщо ви вирішите подати заявку через агентство. Агентства стягують комісію за обслуговування на додаток до збору за державну візу, який може відрізнятися залежно від агенції. Хоча використання агентства може заощадити ваш час і зусилля, важливо врахувати додаткові витрати та вирішити, чи варто це для вас.

Віза до В’єтнаму онлайн для китайських туристів: урядовий веб-сайт проти авторитетних агентств

Коли справа доходить до отримання візи до В’єтнаму онлайн, є два доступних варіанти – подати заявку через державний веб-сайт або через авторитетне агентство – може бути непросто вирішити, який із них є кращим. Ми розглянемо плюси та мінуси кожного варіанту, щоб допомогти китайським туристам прийняти обґрунтоване рішення щодо отримання візи до В’єтнаму.

Державний веб-сайт: Зроби сам

Урядовий веб-сайт пропонує нижчу плату за оформлення візи, що робить його привабливим варіантом для мандрівників з обмеженим бюджетом. Однак слід зазначити, що ця нижча плата не включає жодної підтримки чи допомоги з боку уряду. Це означає, що китайським туристам доведеться самостійно проходити процес оформлення візи, що може бути досить складним і трудомістким.

Поважні агентства: безпроблемний досвід

З іншого боку, авторитетні агентства стягують більш високу плату за свої візові послуги. Однак те, що китайські туристи отримують натомість, — це безпроблемна та безпроблемна процедура оформлення візи. Ці агентства мають багаторічний досвід і знання в розгляді заявок на отримання візи, і вони точно знають, як схвалити вашу заявку. Крім того, вони пропонують оперативну онлайн-підтримку, якщо у вас виникнуть запитання чи проблеми.

Прискорені послуги для невідкладних випадків

Однією з головних переваг вибору авторитетного агентства для візи до В’єтнаму є можливість прискорити подачу заявки у разі термінових планів подорожі. Це означає, що якщо вам потрібна віза терміново, ці агентства мають ресурси та зв’язки, щоб пришвидшити процес і гарантувати, що ви отримаєте візу вчасно. Це може стати порятунком для китайських туристів, яким потрібно швидко поїхати до В’єтнаму.

Допомога при прибутті

Ще одна перевага використання авторитетного агентства для візи до В’єтнаму – допомога, яку вони надають після прибуття на імміграційну стійку. Ця послуга особливо корисна для тих, хто вперше подорожує до В’єтнаму, оскільки орієнтуватися в імміграційному процесі в чужій країні може бути надзвичайно важко. Агентство допоможе пришвидшити процес імміграційного оформлення, щоб уникнути довгих черг, дозволяючи почати відпустку без затримок.

Послуги трансферу з аеропорту

На додаток до допомоги після прибуття, авторитетні агентства також пропонують китайським туристам послуги трансферу з аеропорту. Це означає, що після прибуття вас в аеропорту чекатиме призначений водій, який доставить вас прямо до готелю. Це позбавляє вас від клопоту з пошуком транспорту та дає вам більш комфортний і вільний від стресу початок вашої подорожі.

Вердикт: що вибрати?

Розглянувши плюси та мінуси обох варіантів, вердикт стає однозначним: для китайських туристів найкращим вибором для отримання в’єтнамської візи є послуга авторитетного агентства. Хоча державний веб-сайт може здатися більш доступним варіантом, додаткові переваги та зручність використання авторитетного агентства роблять його вартим додаткових витрат. Крім того, з їхнім багаторічним досвідом і знаннями ви можете бути впевнені, що вашу заявку на візу буде розглянуто ретельно та ефективно.

Скільки часу потрібно китайським туристам, щоб отримати дозвіл на візу?

Оформлення візи до В’єтнаму для китайських туристів зазвичай займає 3-5 робочих днів. Однак важливо зазначити, що цей часовий проміжок може бути подовжений у пік сезону. Ось чому настійно рекомендується починати процес подачі заявки на візу принаймні за тиждень до передбачуваної дати подорожі, щоб уникнути будь-яких затримок або ускладнень.

Крім того, важливо знати про свята, які відзначає Імміграційна служба В’єтнаму. Вони не працюють у суботу, неділю, традиційний день Сил громадської безпеки В’єтнаму (19 серпня) та національні свята. Це означає, що якщо запланована дата подорожі припадає на будь-який із цих днів, вам, можливо, доведеться спланувати відповідне та подати заявку на отримання візи раніше.

На які національні свята у В’єтнамі варто звернути увагу китайським туристам?

Як згадувалося раніше, імміграційна служба В’єтнаму не працює в певні свята. Ось перелік національних свят у В’єтнамі, на які варто звернути увагу китайським туристам:

 • Новий рік (1 січня)
 • Свято Тет (дати змінюються залежно від місячного календаря, але зазвичай припадають на січень або лютий)
 • День пам’яті царів Хунг (10-й день третього місяця за місячним календарем)
 • День Соборності (30 квітня)
 • День праці (1 травня)
 • Національний день (2 вересня)

Важливо пам’ятати про ці свята, плануючи свою поїздку до В’єтнаму. Якщо вам потрібно отримати візу під час цих канікул, найкраще звернутися до авторитетного агентства за консультацією та розцінками. Це забезпечить ефективну обробку вашої заявки на отримання візи, і ви зможете поїхати до В’єтнаму в запланований день.

Як отримати термінову візу до В’єтнаму для китайських туристів?

У разі термінових планів поїздки китайські туристи також можуть отримати прискорену візу до В’єтнаму через агентство. У цих агенцій є варіанти для прискорених віз із часом обробки 4 години, 2 години або навіть у той самий день. Ця послуга стане в нагоді тим, кому потрібно терміново поїхати до В’єтнаму і немає можливості чекати стандартного часу обробки.

Щоб отримати термінову візу, китайські туристи можуть виконати такі дії:

 • Зв’яжіться з агентством: Першим кроком є ​​зв’язатися з агентством для отримання візи до В’єтнаму онлайн та повідомити йому про свої термінові плани подорожі. Вони проведуть вас через процес і нададуть всю необхідну інформацію.
 • Сплатіть додаткову комісію: оскільки прискорена віза потребує додаткових ресурсів і зусиль з боку агентства, вони стягують додаткову плату за цю послугу. Китайські туристи повинні бути готові заплатити цю додаткову плату за зручність отримання термінової візи.
 • Подайте необхідні документи: китайські туристи повинні надати всі необхідні документи відповідно до категорії візи разом із квитанцією про прискорене отримання збору. Далі агентство опрацює заявку в той же день, 4 години або 2 години, залежно від обраного варіанту.
 • Отримайте свою термінову візу: після обробки вашої термінової візи агентство надішле її вам електронною поштою. Потім ви можете роздрукувати його та використати для подорожі до В’єтнаму.

Що потрібно підготувати китайським туристам для онлайн-заявки на візу до В’єтнаму?

Щоб успішно подати заявку на візу до В’єтнаму онлайн, китайські туристи повинні підготувати такі документи та інформацію:

 • Дійсний паспорт із терміном дії щонайменше 6 місяців і 2 порожніми сторінками – ваш паспорт має бути дійсним щонайменше 6 місяців із передбачуваної дати в’їзду до В’єтнаму. Він також повинен мати принаймні 2 чисті сторінки для візового штампу.
 • Особиста інформація – Вам потрібно буде вказати своє повне ім’я, стать, дату народження, місце народження, номер паспорта та громадянство. Переконайтеся, що вся інформація точна та відповідає даним у вашому паспорті.
 • Дійсна адреса електронної пошти – Ви отримаєте лист про підтвердження візи та інші важливі повідомлення електронною поштою, тому переконайтеся, що ви вказали дійсну адресу електронної пошти, яку регулярно перевіряєте.
 • Дійсна кредитна/дебетова картка – система Vietnam e-visa приймає різні способи оплати, зокрема Visa, Master, JCB, Diner Club, Amex, Union Pay тощо. Переконайтеся, що ваша картка дійсна та має достатньо коштів для покриття візового збору.
 • Тимчасова адреса у В’єтнамі – Вам потрібно буде вказати адресу запланованого готелю або помешкання у В’єтнамі. Це обов’язкова вимога, тому не забудьте забронювати житло перед початком процесу подання візової заяви.
 • Мета візиту – китайські туристи можуть відвідати В’єтнам з різними цілями, такими як туризм, робота, бізнес або навчання. Обов’язково вкажіть мету візиту в заявці.
 • Дати в’їзду та виїзду – Вам потрібно буде вказати заплановані дати в’їзду та виїзду у В’єтнамі. Перш ніж заповнювати анкету, переконайтеся, що у вас є чіткий маршрут подорожі.
 • Передбачувані точки в’їзду та виїзду – китайські туристи можуть в’їхати до В’єтнаму через різні порти, включаючи аеропорти, сухопутні кордони та морські порти. Вам потрібно буде вказати передбачувані точки входу та виїзду у формі заявки.
 • Поточна професія – нарешті, вам потрібно буде вказати свою поточну професію, включаючи назву та адресу вашої компанії та номер телефону. Це обов’язкова умова для подання візової заяви, тому обов’язково підготуйте цю інформацію.

Що потрібно завантажити китайським туристам для онлайн-заявки на візу до В’єтнаму?

Щоб подати заявку на візу до В’єтнаму онлайн, китайські туристи повинні завантажити два важливих документи – відскановану копію сторінки з даними паспорта та свіжу портретну фотографію. Ці документи мають вирішальне значення, оскільки вони використовуються для перевірки інформації, наданої у візовій анкеті, та забезпечення автентичності заявника.

Вимоги до сканованої копії сторінки паспортних даних

Відсканована копія сторінки паспортних даних є важливим документом для онлайн-заявки на візу до В’єтнаму. У ньому містяться всі особисті дані заявника, включаючи його фото, ПІБ, дату народження та номер паспорта. Ось особливі вимоги до відсканованої копії:

 • Розбірливий і чіткий: відсканована копія сторінки паспортних даних має бути розбірливою та чіткою. Це означає, що вся інформація повинна бути видимою і не розмитою. У разі нерозбірливих або розмитих розділів заявка може бути відхилена.
 • Повна сторінка: відсканована копія повинна містити всю сторінку паспортних даних. Це стосується сторінки особистих даних, сторінки підпису та будь-яких інших сторінок із важливою інформацією. Переконайтеся, що краї чи кути сторінки не обрізані.
 • Лінії ICAO: Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO) встановила спеціальні вказівки щодо фотографій у паспорті. Ці вказівки включають розмір, колір фону та вираз обличчя. Сканована копія сторінки паспортних даних повинна містити рядки ICAO, які використовуються для перевірки автентичності фото.
 • Формат файлу: відсканована копія має бути у форматі PDF, JPEG або JPG. Це єдині прийнятні формати файлів для легкого подання та обробки заявки.

Вимоги до портретної фотографії для китайських туристів

Крім відсканованої копії сторінки паспортних даних, китайські туристи також повинні завантажити свіжу портретну фотографію. Це фото служить для підтвердження особи заявника та має відповідати таким вимогам:

 • Справжні та поточні: портретна фотографія має бути нещодавньою, зробленою протягом останніх 6 місяців. Це робиться для того, щоб зовнішній вигляд заявника відповідав його поточному вигляду та запобігає будь-якому шахрайству з ідентифікацією.
 • Збігатися з паспортом: обличчя заявника на портретній фотографії має збігатися з обличчям у паспорті. Це робиться для того, щоб переконатися, що особа, яка подає заяву на візу, збігається з особою в паспорті.
 • Гейт і без окулярів: заявник повинен дивитися прямо в камеру і не носити окуляри. Це робиться для того, щоб уникнути будь-яких відблисків або перешкод для обличчя на фотографії.
 • Розмір і фон: портретна фотографія має бути паспортного розміру, тобто 4×6 см. Він повинен мати білий або світлий фон, при цьому обличчя заявника займає 70-80% фото.

Як подати заявку на візу до В’єтнаму онлайн для китайських туристів?

Тепер, коли у вас є всі необхідні документи та інформація, настав час подати заявку на візу до В’єтнаму онлайн. Виконайте ці прості кроки, щоб отримати електронну візу до В’єтнаму:

 • Крок 1: Перейдіть на офіційний веб-сайт системи електронної візи до В’єтнаму та натисніть «Подати заявку на отримання електронної візи».
 • Крок 2: Заповніть форму заявки, вказавши свою особисту інформацію, мету візиту, дати в’їзду та виїзду, а також передбачувані пункти в’їзду та виїзду.
 • Крок 3: Завантажте відскановану копію свого паспорта та свіжу фотографію паспортного розміру.
 • Крок 4: сплатіть візовий збір за допомогою кредитної/дебетової картки.
 • Крок 5: Зачекайте на електронний лист із підтвердженням та лист із підтвердженням електронної візи. Зазвичай це займає 2-3 робочих дні, але в деяких випадках може тривати до 5 робочих днів.
 • Крок 6: Роздрукуйте лист-підтвердження електронної візи та візьміть його з собою під час подорожі до В’єтнаму.
 • Крок 7: після прибуття в призначений пункт в’їзду пред’явіть офіцеру імміграційної служби свій лист-підтвердження електронної візи, паспорт та інші необхідні документи. Коли все буде перевірено, ви отримаєте штамп електронної візи до В’єтнаму та зможете в’їхати до країни.

Для не туристичних цілей можуть знадобитися додаткові документи

У той час як китайські туристи, які відвідують В’єтнам з туристичною метою, повинні лише подати заявку на електронну візу до В’єтнаму, ті, хто подорожує з іншими цілями, як-от бізнес, робота чи навчання, можуть вимагати додаткових документів, щоб підтвердити їхню мету візиту. Перш ніж подавати заявку на візу до В’єтнаму в режимі он-лайн, важливо проконсультуватися з відповідними органами влади або роботодавцем/навчальним закладом, щоб переконатися, що у вас є всі необхідні документи.

В’їзд до В’єтнаму через визначений пункт в’їзду

Нарешті, важливо зазначити, що китайські туристи повинні в’їжджати до В’єтнаму через визначений пункт в’їзду, зазначений у листі-схваленні електронної візи. Це означає, що якщо ви подали заяву на електронну візу для в’їзду до В’єтнаму через сухопутний кордон, ви не зможете в’їхати через аеропорт чи морський порт. Недотримання цього правила може призвести до відмови у в’їзді до В’єтнаму.

Як перевірити статус електронної візи до В’єтнаму для китайських туристів?

Після подання онлайн-заявки на отримання візи та завантаження всіх необхідних документів китайські туристи можуть відстежувати статус своєї електронної візи до В’єтнаму. Ось як це зробити:

 • Відвідайте офіційний веб-сайт Департаменту імміграції В’єтнаму.
 • Натисніть вкладку «Перевірити статус» на домашній сторінці.
 • Введіть код заявки та адресу електронної пошти, які використовувалися під час подання заявки.
 • Натисніть «Пошук», щоб переглянути статус вашої електронної візи.

У разі будь-яких затримок або проблем із заявкою статус буде відповідно оновлено. Бажано регулярно перевіряти статус, щоб забезпечити безперешкодний процес подання заявки.

Що робити китайським туристам, щоб збільшити відсоток успішних візових заявок?

Чи знаєте ви, що не всі заяви на отримання візи схвалюються урядом В’єтнаму? Офіцери мають власний набір правил і критеріїв для оцінки та прийняття рішення про схвалення або відхилення заявки на візу. Це може бути неприємним і непевним процесом, особливо для тих, хто поспішає або не знайомий із процесом.

Але не хвилюйтеся, є рішення, яке може забезпечити безпроблемне та гарантоване схвалення вашої візи до В’єтнаму. Щоб збільшити шанси на схвалення вашої заявки на отримання візи, ось кілька порад, яких китайські туристи можуть дотримуватися:

Надайте точну та повну інформацію:

Однією з поширених причин відмови у видачі візи є неповна або неправильна інформація в анкеті. Китайські туристи повинні переконатися, що вся надана інформація є точною та відповідає поданим документам. Будь-які невідповідності можуть призвести до відхилення заявки. Звертаючись до агентства, ви можете бути впевнені, що вся ваша інформація буде ретельно перевірена перед подачею заявки.

Подайте всі необхідні документи:

Іншим важливим фактором, який може вплинути на успішність вашої заявки на отримання візи, є подання всіх необхідних документів. Китайські туристи повинні розуміти конкретні вимоги до документів для своєї категорії візи та переконатися, що вони подають їх у правильному форматі. Агентство може допомогти вам у цьому, надавши перелік необхідних документів і переконавшись, що вони правильно відформатовані перед подачею.

Подайте заявку заздалегідь:

Важливо подати заявку на візу до В’єтнаму заздалегідь, щоб уникнути поспіху або затримок в останню хвилину. Це дасть вам достатньо часу, щоб виконати необхідні формальності та надати будь-які додаткові документи, якщо це необхідно. Завчасна подача заявки також підвищує шанси отримати запис на співбесіду (за потреби) у посольстві.

Скористайтеся агентством для візи до В’єтнаму онлайн:

Найкращий спосіб підвищити відсоток успіху вашої заявки на візу – скористатися агентством для отримання візи до В’єтнаму онлайн. Ці агенції мають багаторічний досвід розгляду візових заяв і знають місцеві правила та норми. Вони проведуть вас через увесь процес, від заповнення форми заявки до подання необхідних документів, переконавшись, що все в порядку для успішної заявки.

  Чи є спосіб для китайських туристів отримати візу до В’єтнаму без проблем, вчасно та з гарантованим схваленням?

Тепер ви, мабуть, задаєтеся питанням: чи є спосіб для китайських туристів отримати візу до В’єтнаму без проблем, вчасно та з гарантованим схваленням? Відповідь – так! Скориставшись агентством для оформлення візи до В’єтнаму онлайн, ви можете отримати всі ці переваги та багато іншого.

Проста форма: Першим кроком до подачі заявки на візу є заповнення анкети. Це може бути заплутаним і трудомістким процесом, особливо якщо ви не знайомі з в’єтнамською мовою. Однак, коли ви наймете агентство, воно надасть вам просту форму, яку легко зрозуміти та заповнити. Це гарантує, що ваша заявка без помилок і має вищі шанси на схвалення.

 • Документи, які легко завантажити: Разом із формою заявки вам також потрібно надати певні документи, як-от паспорт, маршрут подорожі та підтвердження проживання. Збір і систематизація цих документів може бути складним завданням. Але за допомогою агентства ви можете легко завантажити ці документи на їхній веб-сайт, що зробить увесь процес швидким і зручним.
 • Дружня підтримка: подача заявки на візу може бути стресовою справою, особливо якщо ви робите це вперше. У таких випадках мати когось, хто буде направляти та допомагати вам, може змінити світ. Найнявши онлайн-агентство для отримання візи до В’єтнаму, ви матимете доступ до доброзичливого та ввічливого персоналу служби підтримки, який відповість на всі ваші запитання та надасть вам необхідні вказівки.
 • Безпроблемний досвід: наймаючи агентство, ви, по суті, передаєте весь процес подачі заявки на аутсорсинг. Це означає, що вам не потрібно турбуватися про розуміння правил і критеріїв, встановлених урядом В’єтнаму. Агентство подбає про все за вас, щоб усе було без проблем і стресів.
 • 99,9% успішних запитів: Однією з найбільших переваг звернення до агентства для оформлення візи до В’єтнаму є високий рівень успішних заявок. Оскільки вони добре обізнані з місцевими правилами та положеннями, вони точно знають, що потрібно зробити, щоб забезпечити схвалення вашої заявки на візу. Це дає вам спокій і позбавляє вас від невпевненості щодо того, чи буде ваша заявка схвалена чи відхилена.

Що робити китайським туристам після отримання дозволу на візу?

Після успішного отримання візи є кілька важливих речей, які китайські туристи повинні зробити, щоб забезпечити безперебійне прибуття до В’єтнаму. Ось контрольний список, який допоможе вам:

 • Ретельно перевірте свою візу: перш за все, дуже важливо ще раз перевірити вашу візу, щоб переконатися, що в ній немає помилок. Будь-яка неправильна інформація у вашій візі може спричинити проблеми після прибуття, тому важливо виявити та виправити будь-які помилки перед поїздкою.
 • Роздрукуйте копію вашої візи: важливо роздрукувати копію вашої візи та зберігати її при собі протягом усього часу подорожі. Ви повинні будете показати його після прибуття до В’єтнаму, тому обов’язково майте під рукою фізичну копію.
 • Ознайомтеся з вимогами до в’їзду: перед поїздкою до В’єтнаму китайські туристи також повинні ознайомитися з вимогами до в’їзду, встановленими урядом В’єтнаму. Це включає наявність дійсного паспорта, термін дії якого залишився принаймні 6 місяців, зворотний або подальший квиток, а також достатньо коштів для покриття вашого перебування у В’єтнамі.
 • Підготуйте документи: крім візи, важливо підготувати всі необхідні документи для поїздки до В’єтнаму. Це може включати ваші бронювання готелів, маршрут подорожі та туристичне страхування, серед іншого. Також бажано мати ксерокопію паспорта та візи на випадок будь-якої екстреної ситуації.
 • Сплануйте свій транспорт з аеропорту: нарешті, обов’язково сплануйте свій транспорт з аеропорту до місця проживання у В’єтнамі. Ви можете домовитися про трансфер з аеропорту або заздалегідь замовити таксі, щоб уникнути шахрайства чи зайвої плати.

Найпопулярніші запитання для китайських туристів, які подали заявку на електронну візу до В’єтнаму через державний веб-сайт

1. Що робити, якщо мій статус електронної візи до В’єтнаму обробляється ближче до дати мого від’їзду?

На жаль, були випадки, коли китайські туристи подали заявку на отримання електронної візи й залишилися чекати обробки свого статусу ближче до дати від’їзду. Це може бути стресовою ситуацією, особливо якщо дата від’їзду швидко наближається.

У цьому випадку ми пропонуємо китайським туристам звернутися до авторитетного агентства або надіслати електронний лист на адресу info@vietnamimmigration.org для отримання підтримки. Ці агентства мають прямий зв’язок із Департаментом імміграції В’єтнаму та можуть допомогти пришвидшити обробку вашої електронної візи. Однак майте на увазі, що за цю послугу може стягуватися додаткова плата.

2. Як я можу виправити недійсну інформацію в моїй заявці на електронну візу?

Можуть статися помилки, і якщо ви випадково вказали неправильну інформацію у своїй заявці на електронну візу, не панікуйте. Перше, що потрібно зробити, це зв’язатися з агентством або надіслати електронний лист на адресу info@vietnamimmigration.org для отримання допомоги.

Вони зможуть підказати вам кроки для виправлення інформації. Однак майте на увазі, що за цю послугу може стягуватися плата, а обробка змін може зайняти деякий час.

3. Чи є спосіб відредагувати мою заяву на електронну візу?

Подібно до виправлення недійсної інформації, якщо ви хочете внести зміни у свою заявку на отримання електронної візи, вам потрібно буде зв’язатися з авторитетним агентством або надіслати електронний лист на info@vietnamimmigration.org для отримання підтримки.

Вони зможуть підказати вам, як редагувати вашу заявку, і нададуть необхідні для цього кроки. Однак майте на увазі, що за цю послугу може стягуватися плата, а обробка змін може зайняти деякий час.

4. Що робити, якщо я приїду раніше дати прибуття, зазначеної в моїй заявці на електронну візу?

Важливо звернути увагу на дату прибуття, зазначену у вашій електронній візовій заявці. Якщо ви приїдете до В’єтнаму раніше зазначеної дати, ви можете зіткнутися з проблемами на імміграційному контрольно-пропускному пункті.

У цьому випадку ми пропонуємо китайським туристам звернутися до авторитетного агентства або надіслати електронною поштою info@vietnamimmigration.org для отримання допомоги. Вони підкажуть вам, як змінити дату прибуття у вашій електронній візі, і за цю послугу може стягуватися плата.

5. Як я можу змінити порт в’їзду в заяві на електронну візу?

Іноді плани змінюються, і вам може знадобитися в’їхати до В’єтнаму через порт, відмінний від того, що вказаний у вашій заявці на електронну візу. У цьому випадку вам потрібно буде зв’язатися з авторитетним агентством або надіслати електронний лист на адресу info@vietnamimmigration.org по допомогу.

Вони підкажуть вам, як змінити порт в’їзду у вашій електронній візі. Однак майте на увазі, що за цю послугу може стягуватися плата, а обробка змін може зайняти деякий час.

6. Що робити китайським туристам, якщо їм потрібно змінити інформацію після подання електронної візової заяви?

Якщо ви розумієте, що вам потрібно змінити інформацію у вашій заявці на електронну візу після її подання через веб-сайт уряду, перше, що потрібно зробити, це зв’язатися з авторитетним агентством або надіслати електронний лист на info@vietnamimmigration.org для підтримки.

Вони зможуть підказати вам кроки, які потрібно зробити, і нададуть необхідні документи для внесення змін до інформації. Однак майте на увазі, що за цю послугу може стягуватися плата, а обробка змін може зайняти деякий час.

Висновок

Китайські туристи можуть підвищити рівень успіху своїх заявок на візу до В’єтнаму, скориставшись онлайн-агенцією для отримання візи до В’єтнаму. Це не тільки забезпечить безпроблемне та гарантоване затвердження, але й заощадить час і зусилля. У разі термінових планів подорожі ці агентства також мають варіанти для прискореної візи, що полегшує китайським туристам отримання візи до В’єтнаму. Тож нехай невизначеність і розчарування візового процесу не заважають вам досліджувати прекрасну країну В’єтнам. Наймайте агентство та насолоджуйтеся спокійною та спокійною подорожжю.

Примітка:

Подача заявки на електронну візу до В’єтнаму через державний веб-сайт може бути зручним і безпроблемним процесом. Однак, якщо у вас виникли проблеми або вам потрібно внести зміни у свою заявку, найкраще звернутися за допомогою до авторитетного агентства або надіслати електронний лист на адресу info@vietnamimmigration.org. Незважаючи на те, що це може стягуватися плата, це забезпечить більш плавну та вільну від стресу подорож для китайських туристів. Тож не дозволяйте жодним незначним невдачам відбити у вас бажання досліджувати красу В’єтнаму. Щасливої ​​подорожі!

PERHAPS YOU ARE INTERESTED IN

نېمە ئۈچۈن ۋېيتنام جۇڭگولۇق ساياھەتچىلەر ئۈچۈن چوقۇم بارىدىغان مەنزىل ۋېيتنامنىڭ زىيارەتچىلەرگە تەمىنلەيدىغان نۇرغۇن نەرسىلىرى بار. ئۇ بىخەتەر ۋە دوستانە دۆلەت ، جىنايەت ئۆتكۈزۈش نىسبىتى تۆۋەن ، ئۇ يالغۇز ساياھەتچىلەر ، ئائىلىلەر ۋە گۇرۇپپىلارنىڭ كۆڭۈلدىكىدەك مەنزىلىگە ئايلىنىدۇ.

Nea enti a Vietnam yɛ Beae a Ɛsɛ sɛ Chinafo Nsrahwɛfo Kɔ Vietnam wɔ nneɛma pii a ɛbɛtumi ama n’ahɔhoɔ. Ɛyɛ ɔman a ahobammɔ ne adamfofa wom, na nsɛmmɔnedi sua, na ɛma ɛyɛ beae a eye ma wɔn a wɔn nkutoo tu kwan, mmusua, ne akuw kɔ.

Näme üçin Wýetnam hytaýly syýahatçylar üçin hökman baryp görmeli ýer? Wýetnamyň bu ýere gelýänlere hödürleýän köp zady bar. Jenaýatçylygyň derejesi pes bolan ýeke-täk syýahatçylar, maşgalalar we toparlar üçin amatly ýere öwrülýän howpsuz we dostlukly ýurt.

Vietnam Neden Çinli Turistler İçin Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken Bir Destinasyondur Vietnam’ın ziyaretçilerine sunabileceği çok şey var. Güvenli ve dost canlısı bir ülke olması, suç oranının düşük olması, burayı yalnız seyahat edenler, aileler ve gruplar için ideal bir destinasyon haline getiriyor.

వియత్నాం ఎందుకు చైనీస్ టూరిస్ట్‌లు తప్పక సందర్శించవలసిన ప్రదేశం వియత్నాం తన సందర్శకులకు చాలా ఆఫర్లను అందిస్తుంది. ఇది తక్కువ నేరాల రేటుతో సురక్షితమైన మరియు స్నేహపూర్వక దేశం, ఇది ఒంటరి ప్రయాణికులు, కుటుంబాలు మరియు సమూహాలకు అనువైన గమ్యస్థానంగా మారింది.